Sistemimiz Yenilendi!

AbanteCart Hosting Artık E-Ticaret Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz AbanteCart E-Ticaret hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free AbanteCart Hosting

%100 Reklamsız AbanteCart Hosting

Ücretsiz AbanteCart E-Ticaret
Yüksek Performanslı
  • 3 AbanteCart E-Ticaret Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm AbanteCart Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adiniz.magazam.ml Özel Domain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • ABANTECART DEMO İNCELE
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free AbanteCart Hosting

Ücretsiz AbanteCart E-Ticaret Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ AbanteCart Hostinginizde Kullanılırlar ve AbanteCart için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting AbanteCart web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla AbanteCart Kurulum

AbanteCart'i tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

E-Ticaret Özel Alt Domain

AbanteCart Hosting Özel E-Ticaret Adresi adiniz.magazam.ml gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

AbanteCart GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

SEO Dostu AbanteCart

Vitrin, sitenizi ve ürün bilgilerinizi google'da en üst sıralarda sıralamak için arama motoru için etkili bir şekilde optimize edilmiştir. Mobil sürüm aynı şekilde Google tarafından optimize edilmiştir.

Yenilikçi teknoloji

AbanteCart alışveriş sepeti, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

AbanteCart Hızlı Kurulum

Bir e-ticaret sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla e-ticaret sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz AbanteCart Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  AbanteCart Nedir?

  Abante Cart, tüccarların çevrimiçi iş yaratma ve çevrimiçi ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde satma becerisi sağlamaları için PHP tabanlı ücretsiz bir e-ticaret çözümüdür. AbanteCart uygulaması, hızla gelişen e-ticaret endüstrisine katkıları ve çalışmalarına tutkuyla bağlı deneyimli meraklılar tarafından oluşturulmuş ve desteklenmiştir. AbanteCart sadece bir alışveriş sepetinden daha fazlasıdır, birçok faydası ile hızla büyüyen e-ticaret platformudur.

 • blank
  AbanteCart Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz PhpBB hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz PhpBB hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  AbanteCart E-Ticaret Alt Yapı Özellikleri

  Ücretsiz Açık Kaynak Alışveriş Sepeti Sorunsuz kurulum ve yükseltme Programlama bilgisine gerek yok Hızlı ve performans için optimize edilmiş Gelişmiş ve kolay kontrol Paneli Kullanıma hazır özellik erişimi Ajax Sepete Ekle Güvenli ve endüstri ile uyumlu Hızlı ilk kurulum ve kolay geçiş Uzantı özelliği ile güçlendirilmiştir İyi organize edilmiş kod ve mimari E-ticaret uzmanları ve geliştiricilerinden oluşan ekip Etkileyici kullanıcı arayüzüne sahip yönetici araçları. SEO URL'leri ile optimize edilmiş SEO Sınırsız Ürün ve Kategori Sınırsız Marka veya Üretici Çoklu Dil ve Para Birimi Çoklu Mağaza ve URL Ürün Puanları ve İncelemeleri Çoklu Şablon veya Dış Görünüm Sayfa başına yönetilen esnek düzen Ücretsiz Dokümantasyon Otomatik Görüntü Yeniden Boyutlandırma Çeşitli Ödeme Ağ Geçitleri Çeşitli Nakliye Yöntemleri Mobil erişim için Storefront API YENİ Esnek Veri İçe/Dışa Aktarma YENİ Uzantılar Pazar Yeri

blank
Ücretsiz AbanteCart Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

AbanteCart Nedir?

Abante Cart, tüccarların çevrimiçi iş yaratma ve çevrimiçi ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde satma becerisi sağlamaları için PHP tabanlı ücretsiz bir e-ticaret çözümüdür. AbanteCart uygulaması, hızla gelişen e-ticaret endüstrisine katkıları ve çalışmalarına tutkuyla bağlı deneyimli meraklılar tarafından oluşturulmuş ve desteklenmiştir. AbanteCart sadece bir alışveriş sepetinden daha fazlasıdır, birçok faydası ile hızla büyüyen e-ticaret platformudur.

Ücretsiz AbanteCart Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz AbanteCart Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz AbanteCart barındırma hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.