Sistemimiz Yenilendi!

Özelleştirilmiş Cms Hosting

%100 Reklamsız CMS Hosting

ÜCRETSİZ CMS HOSTİNG
Yüksek Performanslı
  • 1 CMS Site
  • 15 GB SSD Hızında
  • 250 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Tek tıkla 370+ CMS Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

blank

Ücretsiz Softaculous komut dosyası yükleyicisi ile tek bir tıklamayla WordPress, Joomla, Drupal veya diğer web komut dosyalarını kolayca kurun.

 Softaculous, Türk Hosting sunucularında da bulunan cPanel için otomatik bir cms yükleyicidir. Diğer otomatik yükleyicilerin aksine, softaculous eklentisi oldukça hızlıdır. Kullanışlı ve anlaşılır tasarımı ile tüm komut dosyalarını tek bir adımda, kullanıcıların sitelerine scriptleri yükleme yapmasına izin verir. Softaculous’u saniyeler içinde kurmak oldukça basittir. 

Softaculous, aşağıda da kategorilere ayrılmış üzere, toplamda 400+ komut dosyasına sahiptir. En çok kullanılanları şu şekilde sıralamak mümkündür;

– WordPress
– Joomla
– Abantechart
– phpBB
– Smf
– Whmcs
– Open real estate
– Mybb
– Dolphin
– pH7CMS
– Laravel
– Openchart

SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ POPÜLER CMS UYGULAMALARI

Softaculous Otomatik Yükleyicimiz

WordPress CMS

WordPress, güzel bir web sitesi veya blog oluşturmak için kullanabileceğiniz bir web yazılımıdır

ÜCRETSİZ WORDPRESS HOSTİNG

Joomla CMS

Joomla, Web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamalar oluşturmanıza olanak sağlayan ödüllü bir içerik yönetim sistemidir

ÜCRETSİZ JOOMLA HOSTİNG

PHPBB Forum

phpBB her gün milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve bu da onu dünyanın en yaygın kullanılan açık kaynaklı Forum sistemi yapıyor.

ÜCRETSİZ PHPBB HOSTİNG

MYBB Forum

Mybb Forum her gün milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve bu da onu dünyanın en yaygın kullanılan açık kaynaklı Forum sistemi yapıyor.

ÜCRETSİZ PHPBB HOSTİNG

SMF Forum

SMF, dakikalar içinde kendi çevrimiçi topluluğunuzu kurmanıza olanak tanıyan ücretsiz, profesyonel düzeyde bir yazılım paketidir.

ÜCRETSİZ PHPBB HOSTİNG

Abantecart E-Ticaret

Abante Cart, tüccarların çevrimiçi iş yaratma ve çevrimiçi ürünleri hızlı ve verimli bir şekilde satma becerisi sağlamaları için PHP tabanlı ücretsiz bir e-ticaret çözümüdür.

ÜCRETSİZ ABANTECART HOSTİNG

osCommerce E-Ticaret

osCommerce, çevrimiçi mağazaların oldukça hızlı bir şekilde kolayca kurulmasına olanak tanıyan çok çeşitli kullanıma hazır

ÜCRETSİZ OSCOMMERCE HOSTİNG

ZenCart E-Ticaret

ZenCart, açık kaynaklı PHP tabanlı bir çevrimiçi alışveriş sepeti sistemidir. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini oluşturma

ÜCRETSİZ ZENCART HOSTİNG

OpenCart E-Ticaret

OpenCart, açık kaynaklı PHP tabanlı bir çevrimiçi alışveriş sepeti sistemidir. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini oluşturma

ÜCRETSİZ OPENCART HOSTİNG

Magento E-Ticaret

Magento, açık kaynaklı PHP tabanlı bir çevrimiçi alışveriş sepeti sistemidir. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini oluşturma

ÜCRETSİZ MAGENTO HOSTİNG

XoopS CMS

Xoops, PHP ile yazılmış, kullanımı kolay bir dinamik web içerik yönetim sistemidir. XOOPS, eXtensible Object Oriented Portal System'in

ÜCRETSİZ XoopS HOSTİNG

Concrete CMS

Concrete CMS, bir web sitesi çalıştırmayı kolaylaştırır. Sitenizdeki herhangi bir sayfaya gidin ve bir düzenleme araç çubuğu,

ÜCRETSİZ Concrete HOSTİNG

Drupal CMS

Drupal, kullanıcı yönetimi, yayınlama iş akışı, tartışma yetenekleri, haber toplama, kontrollü sözlükler kullanan meta veri işlevleri ve içerik paylaşımı amacıyla XML yayınlama dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler

ÜCRETSİZ Drupal HOSTİNG

MODX CMS

MODX, çevrimiçi içeriğinizin kontrolünü elinize almanıza yardımcı olur. Bir Açık Kaynak PHP uygulama çerçevesi, siteleri tam olarak istediğiniz gibi oluşturmanıza izin verir.

ÜCRETSİZ Modx HOSTİNG

Fusion CMS

PHP-Fusion, PHP 5 ile yazılmış hafif bir açık kaynaklı içerik yönetim sistemidir (CMS). Site içeriğinizi depolamak için bir MySQL veritabanı kullanır ve basit, kapsamlı bir yönetim sistemi içerir.

ÜCRETSİZ Fusion HOSTİNG

PYRO CMS

PyroCMS, Laravel 5 ile oluşturulmuş, kullanımı kolay, güçlü ve modüler bir CMS ve geliştirme platformudur. PyroCMS, kullanımı, teması ve geliştirmesi kolay olacak şekilde oluşturulmuş bir MVC PHP İçerik Yönetim Sistemidir.

ÜCRETSİZ PYRO HOSTİNG

b2evolution CMS

b2evolution gelişmiş bir web günlüğü aracıdır, yani kendi bloglarınızı, haber kaynaklarınızı ve hatta fotoğraf akışınızı çalıştırmanıza izin veren bir yazılımdır. b2evolution, Blog konsepti etrafında odaklanan,

ÜCRETSİZ b2evolution HOSTİNG

Open Real Estate Emlak

Open Real Estate, mümkün olan en kısa sürede kar elde etmek için kendi web sitenizi oluşturmanıza veya emlak acentenizi internette tanıtmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay bir arayüz, yüksek web sitesi hızı, sosyal araçlar,

ÜCRETSİZ Emlak HOSTİNG

Dolphin Sosyal Ağ

Dolphin dünyanın en gelişmiş topluluk yazılımıdır. Sosyal ağlar, tanışma siteleri ve web toplulukları oluşturmak için açık kaynaklı, bağımsız, indirilebilir, ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, tam özellikli, ücretsiz

ÜCRETSİZ DOLPHİN HOSTİNG

Zikula CMS

Zikula, etkileyici web siteleri çalıştırmanıza ve güçlü çevrimiçi uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir Web Uygulaması Araç Takımıdır. Zikula birçok şey için övgü aldı,

ÜCRETSİZ ZİKULA HOSTİNG

Daha Fazla CMS

370+ daha fazlası! Cms yüklemek için uzun süre beklemenize gerek yok, Softaculous Script Installer dosyalarınızı saniyeler içinde devreye alır! Tek Yapmanız Gereken Ücretsiz Hosting Sipariş Vermeniz.

ÜCRETSİZ CMS HOSTİNG
blank

1.Blog Uygulamaları:

Pubvana, Dotclear, Nucleus, Pixie, eggBlog, FlatPress, Leafpub, Serendipity, Textpattern, Chyrp, HTMLy, StatusNet, Storylr, PageCookery.

2.İçerik (CMS) ve Portal Uygulamaları:

 Joomla, Geeklog, PHP-Fusion, Zikula, CMS Made Simple, Website Baker, jCore, PyroCMS, Tiki Wiki CMS, Kirby, ImpressPages, Sitemagic CMS.

3.Forum Uygulamaları:

 phpBB, SMF, MyBB, Vanilla, Phorum, FUDforum, Carbon Forum, My little forum, Beehive, XMB, LayerBB, bbPress, Elkarte, FluxBB, TangoBB.

4.Foto Galeri Uygulamaları: 

Coppermine, Zenphoto, TinyWebGallery, 4images, Lychee, Gallery, Piwigo, phpAlbum, Chevereto Free, Pixelpost, iGalerie, Plogger.

5.Wiki Uygulamaları: 

WikkaWiki, MediaWiki, DokuWiki, PmWiki.

6.Sosyal Ağ Uygulamaları: 

Dolphin, Oxwall, Jcow, pH7CMS, HumHub, Etano, Open Source So, Elgg, PeoplePods, UNA, Family Contact, GNU Social, Hubzilla, Beatz.

7.Reklam Yönetim Uygulamaları:

 Revive Adverser, GPixPixel, OSClass, Yclas.

8.Takvim Uygulamaları: 

Booked, WebCalendar, phpcalendar, LuxCal, SuperCali, ExtCalendar.

9.E-Mail Uygulamaları: 

phpList, poMMo, WebMail Lite, Roundcube, SquirrelMail, Webinsta Mail, Open News Letter, ccMail, RainLoop Webmaster, ccMail, PostfixAdmin.

10.Metrik ve Anket Uygulamaları:

Matomo, LittlePoll, phpESP, Advanced Poll, Simple PHP Poll, LimeSurvey, Aardvark Topsites, Open Web Analytics, EasyPoll, Logaholic, Framadate, CJ Dynamic Poll, Little Software.

11.Proje Yönetim Uygulamaları: 

Feng Office, eyeOs, Collabtive, Project Pier, PHP Projekt, Task Freak, Kanboard, Flyspray, SOPlanning, ZenTao, Traq, ProjeQtor, Bugs, Snipe-IT, The Bug Genie, QdPM, Eventum, Test Link, Burden, Manage Your Team.

12.E-Ticaret Uygulamaları: 

AbanteCart, PrestaShop, OpenCart, CubeCart, Loaded Commerce, The Hosting Tool, Tomato Cart, Magento, X-Cart, Quick Cart, Simple Invoices, Alegro Cart, Axis, Zeus Cart, Invoice Ninja, osCommerce, Open eShop, Seo Toaster, Logic Invoice.

13.Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Uygulamaları: 

Vtiger, SugarCRM, FrontAccounting, Akaunting, Sentrifugo, Tine 2.0, Group Office, Dolibarr, Yeti Force, X2CRM, webERP, OrangeHRM, EPESI, iQDesk, Zdoo, IceHrm, Jorani, EspoCRM.

14.Müşteri Destek Uygulamaları: 

Vision Helpdesk, HESK, Mibew Messenger, Open Supports, phpMyFAQ, Trellis Desk, Attendize, FreeScout, Faveo Helpdesk.

15.Ziyaretçi Defteri Uygulamaları: 

Advanced Guest, BellaBook, VX GuestBook, Lazarus, RicardGBook.

16.Eğitim Uygulamaları:

Omeka, ILIAS, OpenSIS, Savsoft Quiz, Xerte Online Toolkits, eFront, Dokeos, DoceboLMS, TCExam, ATutor, Gibbon, Chamilo, Moodle.

17.Veritabanı Araçları:

phpMyAdmin, Adminer, SIDU, phpLiteAdmin, RockMongo, Chive, Vty, SQLiteManager, MyWebSQL.

18.Video Uygulamaları: 

CumulusClips, VidiScript, ClipBucket.

19.Müzik Uygulamaları: 

Ampache, Impleo, AmpJuke, kPlaylist, Podcast Generation.

20.RSS Uygulamaları: 

FressRSS, Gregarius, Feed on Feeds, selfoss, SimplePie, Reader Self.

21.Dosya Yönetim Uygulamaları: 

ProjectSend, Nextcloud, eXtplorer, OpenDocMan, SeedDMS, FileRun, Pydio, Arfooo, ownCloud, LetoDMS.

22.Daha Sayamadığımız Hazır CMS Uygulamaları

blank
ÜCRETSİZ CMS HOSTİNG İÇİN SİPARİŞ ÖNCESİ

Sıkça Sorulan Sorular

Softaculous Otomatik Cms Yükleyici Nedir?

Softaculous; Joomla, WordPress ya da Drupal gibi pek çok içerik yönetim sisteminin kurulumu için hazırlanan ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen ücretsiz bir web sitesi ve eklenti kurulum yazılımıdır. Bu eklenti sayesinde forum, blog, portal, e-ticaret, anket, foto galeri gibi pek çok hazır uygulaması ile web sayfanızı saniyeler içerisinde kurabilirsiniz. Softaculous, kurulum aşamasından sonra gelen güncellemeleri de kolay şekilde yükleyebilme özelliği sunar. Kurulum işlemleri yalnızca saniyeler sürer. Gerekli olan her türlü yapılandırma işlemi (dosya ayar ve izinleri, MySQL veritabanları vb) uygulama tarafından otomatik olarak gerçekleşir. Kısacası Softaculous ile bir web sitesi hazırlamak ve yayına hazır hale getirmek yalnızca birkaç dakikanızı alır. with eliability and security. Select the best domain hosting plan for you from Shared, WordPress, VPS Hosting

Ücretsiz Cms Hosting Nedir?

Ücretsiz CMS Hosting Özelleştirilmiş Hosting Paketinden Oluşur. Tek bir web site ekleyebilirsiniz. 15 GB Web Alanı ve 250 GB Aylık Bant Genişliğine Sahip Olursunuz.

Hazır CMS Uygulamarını Siz Kuruyor musunuz?

Malesef Cpanele Giriş Yaparak CMS Yüklemeniz 2dk dır.