Sistemimiz Yenilendi!

Concrete Hosting İle Site Yönetmek Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Concrete CMS hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free Concrete Cms Hosting

%100 Reklamsız Concrete Hosting

Ücretsiz Concrete CMS
Yüksek Performanslı
  • 3 Concrete CMS Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm Concrete Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Concrete Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Concrete Cms Hosting

Ücretsiz Concrete Cms Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Concrete Hostinginizde Kullanılırlar ve Concrete için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Concrete Cms web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla Concrete Kurulum

Concrete'e tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

Concrete Özel Alt Domain

Concrete Hosting adiniz.sayfam.cf, hazirsite.cf gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Concrete GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda

Sınırsız Web Mail

E-posta paketinizi oluşturmak için en iyi seçeneklerden birini seçin veya Türk Hosting'in sizin için sahip olduğu tüm sitelerle bilgilerinizi taşıyın.

Yenilikçi teknoloji

Concrete Cms, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

Concrete Hızlı Kurulum

Bir cms sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla Cms sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Concrete Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Concrete CMS Nedir?

  Beton CMS, bir web sitesi çalıştırmayı kolaylaştırır. Sitenizdeki herhangi bir sayfaya gidin ve bir düzenleme araç çubuğu, web sitenizi güncellemek için ihtiyacınız olan tüm kontrolleri size sunar. Korkutucu kılavuzlar yok, karmaşık yönetim arayüzleri yok - sadece işaretleyin ve tıklayın.

 • blank
  Concrete Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Concrete hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Concrete hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  Concrete Cms Alt Yapı Özellikleri

  WYSIWYG metin düzenleyici Bağlam içi düzenleme araç çubuğu – gezinirken web sitenizi değiştirin! Otomatik gezinme - herhangi bir yere bir sayfa ekleyin ve her yerde güncellenir Yayınlamadan önce değişikliklerinizi önizleyin Sürümleri izleyin ve aralarındaki farkları karşılaştırın Picnik kullanarak toplu yükleme ve görüntü işleme özelliğine sahip dosya yöneticisi (v5.3'te Picnik entegrasyonu) Ve daha fazlası

blank
Ücretsiz Concrete Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Concrete Nedir?

Concrete WYSIWYG metin düzenleyici Bağlam içi düzenleme araç çubuğu – gezinirken web sitenizi değiştirin! Otomatik gezinme - herhangi bir yere bir sayfa ekleyin ve her yerde güncellenir Yayınlamadan önce değişikliklerinizi önizleyin Sürümleri izleyin ve aralarındaki farkları karşılaştırın Picnik kullanarak toplu yükleme ve görüntü işleme özelliğine sahip dosya yöneticisi (v5.3'te Picnik entegrasyonu) Ve daha fazlası

Ücretsiz Concrete Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Concrete Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Concrete hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.