Sistemimiz Yenilendi!

PERMANENT FREE cPanel 10 GB HOSTING

Süper Hızlı Sınırsız Ücretsiz 10 GB cPanel Hosting

blank
 • blank

  Esnek, Kolay Türkçe Kontrol Paneli

  İhtiyaçlarınıza uygun ücretsiz 10 GB cPanel hosting hizmetleri. Türkçe cPanel ile Profesyonel bir ticari yada kişisel web sitesi için uygun Türkiye'nin Ücretsiz Hosting Sağlayacısı Türk Hosting®️

 • blank

  Ücretsiz 10 GB cPanel Hosting ile Nasıl Başlanır?

  Bir web sitesi oluşturmak sabır, özveri ve zaman gerektirir. Ama Türk Hosting'de bu kolay, hızlı ve eğlenceli! Çevrimiçi maceranıza başlamak, dört adımlı basit bir işlemdir.

 • blank

  Sağlam Güvenilirlik

  Güven ve güvenilirlik, tüm anlamlı ilişkilerin üzerine inşa edildiği sütunlardır.İster özel hayatta ister iş hayatında. Ücretsiz 10 GB cPanel hosting sunucularımızın benzersiz güvenilirliğini %99,9 uptime garantisi ile sunarak kendimizi kullanıcılarımıza adadık. Çalışma süresini kontrol edin.

Türkçe Kontrol Paneli İle 10 GB Ücretsiz cPanel  Hosting

Ücretsiz 10 GB cPanel kontrol panelini ve özel ücretsiz web hosting yönetici araçlarını kullanarak web sitenizi oluşturun. Size başka hiç kimsenin ücretsiz olarak veremeyeceği benzersiz bir özellik sunuyoruz – Cpanel kontrol paneli ile Ücretsiz Hosting Cpanel stiline dayalı Hosting yönetimi, ücretli hosting sağlayıcıları arasında en popüler olanlardan biridir ve kesinlikle ücretsiz olarak alırsınız! Cpanel (veya basitçe Kontrol Paneli), web sitelerinin yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmış, grafiksel bir web tabanlı web barındırma kontrol paneli ve yönetici alanıdır. Cpanel’imiz, web sitesi yönetiminin tüm yönlerini kendi basit arayüzünde ele alır..

Harika Bir Site Oluşturmanız için ihtiyacınız Olan Her şey!

İnternet erişimi artık temel insan haklarından birisi haline gelmiştir. Bu ortamda sesinizi duyurmanız için gerekli gücü size vermek üzere buradayız! Teknik bilgi mi istiyorsunuz? Bunun için Türk Hosting’den daha iyi bir yer yok. Küçük işletmeler, portföyler veya kişisel bloglar için ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Tamamen ücretsiz 10 GB cPanel hosting, bu konuda iddialıyız. Özellikler listemize göz atın ve bir an önce onlardan yararlanmaya başlayın!

 

ÜCRETSİZ 10 GB CPANEL HOSTİNG

SİPARİŞ VERİN!

Ücret veya herhangi bir masraf var mı?
ÜCRETSİZ!
Disk Alanı
10.000 MB = 10 GB
Trafik
100.000 MB = 100 GB!
İzin verilen web siteleri
3
Kontrol Paneli
ÜCRETSİZ!
Kendi reklamlarınıza izin verilecek mi?
%100 REKLAMSIZ
Ücretsiz alan adı hosting
20’den fazla popüler subdomain
WordPress hosting
 %100 CPU İzni İle 

PAKET DETAYLARI

 
Ücretsiz Web Sitesi Kurucu
 
WordPress Otomatik Yükleyici
 
Neredeyse Hiç Kısıtlanmamış PHP Desteği
 
MySQL Veritabanları
 
Anlık Yedekler
 
FTP Desteği
 
Web Dosya Yöneticisi
 
%99 Uptime
 
Anında Aktivasyon
 

DESTEKLENEN ÖZELLİKLER

 
PHP ve MySQL
 
Zamanlanmış Görevler
 
Curl
 
GD
 

KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİ

 
En Güncel Türkçe Cpanel
Kümelenmiş Özel Sunucular
 
100’lerce web taslağı Ücretsiz Web Sitesi Kurucusu
 
WordPress Otomatik Yükleyici
 
Başlangıç Sihirbazı
 
Birden Fazla Dil Desteği
 
Hotlink Koruması
 
IP Engelleme Yöneticisi
 
URL Yönlendirme
 
Parola Korumalı Klasörler
 
Web Tabanlı Dosya Yöneticisi
 
phpMyAdmin
Disk alanı kullanım istatistikleri
Bant genişliği kullanım istatistikleri
CPU zaman kullanım istatistikleri
MySQL sorgu istatistikleri
 

Özel MySQL sunucuları

Bütün bu özellikler ve diğerleri kayıt olduğunuz gibi kullanıma hazırdır. Projenize başlangıç yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunmayı amaçlıyoruz. ücretsiz 10 GB CPANEL hosting için turkhosting’den daha iyisini bulamazsınız. Yeni başlayan bir yazılımcı veya küçük işletme sahipleri için farketmeksizin bütün ihtiyaçlara uygundur! ücretsiz 10 GB CPANEL hosting Php veya hiçbir teknik bilginiz olmadan kullanabileceğiniz ücretsiz web sitesi kurma aracı hakkında daha fazla bilgi alın.

Yeni mi başlıyorsunuz? Ücretsiz 10 GB CPANEL hosting hizmetimizden yararlanın!

Türk Hosting ücretsiz 10 GB CPANEL hosting planı yeni başlanmış ve hatta orta düzeydeki projeler için mükemmeldir. Kullanışlı özelliklerden ve bedava hosting hizmetinden faydalanabilirsiniz! Yalnızca birkaç tıklamayla siteniz etkinleşir. 10 GB Öğrenci hosting ile sitenizi hiçbir teknik veya kod bilgisi olmadan kurabileceksiniz.

English Writing: Turkish Hosting Free 10 Gb Cpanel Hosting plan is perfect for start-up and even mid-level projects. You can take advantage of useful features and free hosting! With just a few clicks, your site will be activated. With 10 GB cPanel hosting, you will be able to set up your site without any technical or coding knowledge.

ŞİMDİ START BAŞLAYIN