Sistemimiz Yenilendi!

Dolphin Sosyal Ağ İle Site Kurmak Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Dolphin hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free Dolphin Hosting

%100 Reklamsız Dolphin Hosting

Ücretsiz Dolphin Sosyal Ağ Hosting
Yüksek Performanslı
  • 3 Dolphin Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm Dolphin Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Dolphin Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Open Dolphin Social Hosting

Ücretsiz Dolphin Hosting İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Dolphin Hostinginizde Kullanılırlar ve Open Dolphin için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Dolphin web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla Dolphin Kurulum

Dolphin' tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

Dolphin Özel Alt Domain

Dolphin 20 den fazla, istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Dolphin GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda

Sınırsız Web Mail

E-posta paketinizi oluşturmak için en iyi seçeneklerden birini seçin veya Türk Hosting'in sizin için sahip olduğu tüm sitelerle bilgilerinizi taşıyın.

Yenilikçi teknoloji

Dolphin, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

Dolphin Diğer

Gerekli Alan : 60.86 MB Çıkış Tarihi: 18-04-2019 Versiyon : 7.4.2 Oylar : 3006

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Dolphin Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Dolphin Nedir?

  Dolphin dünyanın en gelişmiş topluluk yazılımıdır. Sosyal ağlar, tanışma siteleri ve web toplulukları oluşturmak için açık kaynaklı, bağımsız, indirilebilir, ölçeklenebilir, özelleştirilebilir, tam özellikli, ücretsiz yazılım. Görüntülü sohbet, kaydedici, video oynatıcı, forumlar, gruplar, etkinlikler, video messenger, posta kutusu, masaüstü uygulaması, video paylaşımı, fotoğraf paylaşımı, iPhone uygulaması ve çok daha fazlası ile yüklendi. Dolphin ile kendi işinizi kurun veya hobinizi ilerletin!

 • blank
  Dolphin Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Dolphin Hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Dolphin hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  Dolphin Alt Yapı Özellikleri

  Kendi harika topluluk sitenizi oluşturun! Çevrimiçi flört yazılımı, sosyal ağ yazılımı ve gelişmiş bir CMS - hepsi bir arada, hepsi ince ayarlı. Açık kaynak. Açık topluluk. Sınırları açın. Forumlar, Fotoğraflar, Video, Müzik, Bloglar, Anketler, Etkinlikler, Gruplar, Sohbet, Messenger, Panolar, Tasarım Şablonları ve Diller!

blank
Ücretsiz Dolphin Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Dolphin Sosyal Ağ Nedir?

Kendi harika topluluk sitenizi oluşturun! Çevrimiçi flört yazılımı, sosyal ağ yazılımı ve gelişmiş bir CMS - hepsi bir arada, hepsi ince ayarlı. Açık kaynak. Açık topluluk. Sınırları açın. Forumlar, Fotoğraflar, Video, Müzik, Bloglar, Anketler, Etkinlikler, Gruplar, Sohbet, Messenger, Panolar, Tasarım Şablonları ve Diller!

Ücretsiz Dolphin Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Dolphin Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Dolphin Hosting'de hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.