Sistemimiz Yenilendi!

Drupal Hosting İle Site Yönetmek Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Drupal CMS hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free Drupal Cms Hosting

%100 Reklamsız Drupal Hosting

Ücretsiz Drupal CMS
Yüksek Performanslı
  • 3 Drupal CMS Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm Drupal Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Drupal Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Drupal Cms Hosting

Ücretsiz Drupal Cms Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Drupal Hostinginizde Kullanılırlar ve Drupal için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Drupal Cms web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla Drupal Kurulum

Drupal'a tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

Drupal Özel Alt Domain

Drupal Hosting adiniz.sayfam.cf, hazirsite.cf gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Concrete GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda

Sınırsız Web Mail

E-posta paketinizi oluşturmak için en iyi seçeneklerden birini seçin veya Türk Hosting'in sizin için sahip olduğu tüm sitelerle bilgilerinizi taşıyın.

Yenilikçi teknoloji

Drupal Cms, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

Drupal Hızlı Kurulum

Bir cms sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla Cms sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Drupal Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Drupal CMS Nedir?

  Drupal, kullanıcı yönetimi, yayınlama iş akışı, tartışma yetenekleri, haber toplama, kontrollü sözlükler kullanan meta veri işlevleri ve içerik paylaşımı amacıyla XML yayınlama dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler ve hizmetler sunan dinamik web siteleri oluşturmak için açık kaynaklı bir platform ve içerik yönetim sistemidir. Güçlü bir özellik ve yapılandırılabilirlik karışımı ile donatılmış Drupal, kişisel web günlüklerinden büyük topluluk odaklı sitelere kadar çok çeşitli web projelerini destekleyebilir.

 • blank
  Drupal Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Drupal hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Drupal hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  Drupal Cms Alt Yapı Özellikleri

  Editörler için basitlik Harika fikirleri harika deneyimlere dönüştürün. Masaüstünüzü geride bırakın ve her zamankinden daha modern cihazlarda ilgi çekici içerik oluşturun. Daha iyi önizlemeler ve sürükle ve bırak görüntü yüklemeleriyle verimli çalışın. Ve hızlı değişiklikler yapmanız gerektiğinde, bağlam içi düzenlemeyi seçin ve yalnızca ihtiyacınız olan araçları kullanın. Yöneticiler için güç Görünümler, listeler, bloklar, yönetici araçları ve daha fazlasını içeren bileşenleri özelleştirmek her zamankinden daha kolay. Tek bir kod satırı kullanmadan verilerin nasıl görüntüleneceğini kontrol edin. İçeriği daha fazla alan türüyle yapılandırın ve yerel Schema.org biçimlendirmesiyle SEO dostu anlam ekleyin. İçerik oluşturmayı ve yönetmeyi de harika bir deneyim haline getirin. Herkes için erişilebilirlik Drupal 8, yalnızca renk kontrastı ve yazı tipi boyutları için değil, erişilebilirlik standartları için kapsamlı desteğe sahiptir. Semantik HTML5, daha kullanışlı etkileşimler (dinamik içeriğe sahip olanlar bile) oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, Drupal artık daha fazla WAI-ARIA uygulamasını benimsiyor. İçerik yapılarını engelli kişiler için daha kolay anlaşılır hale getirebilirsiniz.

blank
Ücretsiz Concrete Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Concrete Nedir?

Concrete WYSIWYG metin düzenleyici Bağlam içi düzenleme araç çubuğu – gezinirken web sitenizi değiştirin! Otomatik gezinme - herhangi bir yere bir sayfa ekleyin ve her yerde güncellenir Yayınlamadan önce değişikliklerinizi önizleyin Sürümleri izleyin ve aralarındaki farkları karşılaştırın Picnik kullanarak toplu yükleme ve görüntü işleme özelliğine sahip dosya yöneticisi (v5.3'te Picnik entegrasyonu) Ve daha fazlası

Ücretsiz Concrete Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Concrete Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Concrete hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.