Sistemimiz Yenilendi!

Open Real Emlak Hosting İle Site Kurmak Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Open Real Emlak hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free Open Real Estate Hosting

%100 Reklamsız Open Real Emlak Hosting

Ücretsiz Open Real Emlak
Yüksek Performanslı
  • 3 Open Real Emlak Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm Open Real Emlak Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Open Real Emlak Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Open Real Estate Hosting

Ücretsiz Open Real Emlak Sitesi Hosting İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Open Real Emlak Hostinginizde Kullanılırlar ve Open Real Emlak için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Open Real Emlak web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla Open Real Emlak Kurulum

Open Real Emlak' tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

Open Real Emlak Özel Alt Domain

Open Real Emlak adiniz.emlakci.cf, istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Open Real Emlak GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda

Sınırsız Web Mail

E-posta paketinizi oluşturmak için en iyi seçeneklerden birini seçin veya Türk Hosting'in sizin için sahip olduğu tüm sitelerle bilgilerinizi taşıyın.

Yenilikçi teknoloji

Open Real Emlak, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

Open Real Emlak Diğer

Gerekli Alan : 86.20 MB Çıkış Tarihi : 19-11-2021 Versiyonu : 1.36.0 Oylar : 2237

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Open Real Emlak Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Open Real Emlak Nedir?

  Open Real Estate, mümkün olan en kısa sürede kar elde etmek için kendi web sitenizi oluşturmanıza veya emlak acentenizi internette tanıtmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay bir arayüz, yüksek web sitesi hızı, sosyal araçlar, çeşitli işlevler ve eklentiler - bunların tümü ve daha fazlası, ürünlerimize dayalı bir işletmeyi verimli bir şekilde oluşturmaya yardımcı olur. Open Real Estate, emlak acentelerine ve emlak acentelerine emlak sahipleri, potansiyel alıcılar ve İnternet sörfçüleri ile bağlantı kurmak için ihtiyaç duydukları teknolojiyi sunar.

 • blank
  Open Real Emlak Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Open Real Emlak Hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Open Real Emlak hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  Open Real Emlak Alt Yapı Özellikleri

  satılık ve kiralık mülklerin listelerini resimlerle, açıklamalarla, haritada görüntüleyerek yayınlamak mümkündür; kullanıcı bir mülkü çevrimiçi olarak rezerve edebilir; kullanıcı, ihtiyaç duyduğu kriterler ve yorumları ile bir mülk rezervasyonu için mesaj gönderebilir, yönetici uygun bir gayrimenkulü bulup tavsiye edebilir; listeler arasında arama yapın, fiyat ve orana göre sıralayın; tüm listeler haritada görüntülenir; kullanıcılar yorum gönderebilir ve listeleri derecelendirebilir; yorumlar ve oranlar sitede bir kerede veya sadece yönetici tarafından denetlendikten sonra görüntülenebilir; her listenin bir resim galerisi olabilir (sınırsız sayıda resim); kullanıcı sosyal ağlarda yayınlayarak bir yer imi ayarlayabilir; haber bölümü; Soru-Cevap bölümü; site sayfalarının yönetimi, widget'ları (fonksiyonel bloklar) sayfalara yerleştirme yeteneği; listeleme Özel teklif olarak işaretlenebilir ve böyle bir liste arama sonuçlarında vurgulanır; site parametrelerinin yönetimi: önbellek ayarları, harita ayarları, listelerin görüntülenme ayarları, yönetici ve kullanıcılar için bildirim ayarları ve diğer birçok parametre;

blank
Ücretsiz Open Real Emlak Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Open Real Emlak Nedir?

Open Real Estate, mümkün olan en kısa sürede kar elde etmek için kendi web sitenizi oluşturmanıza veya emlak acentenizi internette tanıtmanıza olanak tanır. Kullanımı kolay bir arayüz, yüksek web sitesi hızı, sosyal araçlar, çeşitli işlevler ve eklentiler - bunların tümü ve daha fazlası, ürünlerimize dayalı bir işletmeyi verimli bir şekilde oluşturmaya yardımcı olur. Open Real Estate, emlak acentelerine ve emlak acentelerine emlak sahipleri, potansiyel alıcılar ve İnternet sörfçüleri ile bağlantı kurmak için ihtiyaç duydukları teknolojiyi sunar.

Ücretsiz Emlak Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Emlak Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Ücretsiz Emlak Hosting'de hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.