Sistemimiz Yenilendi!

Joomla Hosting Artık Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Joomla Cms hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Özelleştirilmiş WordPress Hosting

%100 Reklamsız Joomla Hosting

FREE JOOMLA HOSTİNG
Yüksek Performanslı
  • 3 Joomla Site
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Tek Tıkla Joomla Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • JOOMLA CMS DEMO İNCELE
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Joomla Hosting

Ücretsiz Joomla Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

​​Web sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Joomla Hostinginizde Kullanılırlar ve WordPress için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Joomla web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla WordPress Kurulum

Joomla'yi tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

Joomla Ücretsiz Alt Domain

Joomla Hosting Ücretsiz Domain Adresi 20 den fazla istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Joomla GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

Sonsuz Joomla Temaları

Sitenize Daha Şaşırtıcı ve optimize edilmiş bir görünüm kazandıracak sonsuz Heyecanlı Joomla Temaları arasında gezinin. Seçtiğiniz temayı seçebilir ve daha fazla izleyici çekebilirsiniz.

Sınırsız Premium Eklenti

Sitenin daha iyi performans için eklentilere ihtiyacı var ve çıktı oldukça düzgün ve kusursuz olacak. Ücretsiz Joomla Hosting ile bile, en iyi ve En ünlü Joomla Eklentilerini Kullanacaksınız.

Ücretsiz Joomla 3.0

yepyeni, heyecan verici bir dünya. Joomla3, diğer birçok dinamik özellikle birlikte yepyeni bir görünüm ve his yaratmak için yukarıdan, aşağıdan ve yandan biraz aldı; Joomla'yı içerik yönetim sistemi dünyasında ön plana çıkaran özellikler.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır ve ayrıca sitenizin sıralamasında hayati bir rol oynayacaklardır.

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Joomla Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Joomla CMS Nedir?

  Joomla, Web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamalar oluşturmanıza olanak sağlayan ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Kullanım kolaylığı ve genişletilebilirliği de dahil olmak üzere birçok yönü Joomla'yı mevcut en popüler Web sitesi yazılımı haline getirmiştir. Hepsinden iyisi, Joomla herkese ücretsiz olarak sunulan açık kaynaklı bir çözümdür.

 • blank
  Joomla Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Joomla hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Joomla hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  Joomla CMS Alt Yapı Özellikleri

  Bootstrap'in bir jui medya paketine dahil edilmesi. Yeni bir duyarlı yönetici şablonu Isis ve arayüz. Bootstrap kullanılarak oluşturulmuş yeni bir ön uç şablonu Protostar ve Beez3 adlı güncellenmiş erişilebilir şablon PostgreSQL Sürücüsü. PostgreSQL veritabanını kullanarak Joomla 3.0 sitelerini çalıştırabileceksiniz. PHP Memcached Sürücü Yem yönetimi için SimplePie yerine JFeed kullanımı Dil paketlerinin doğrudan uzantı yöneticisinden yüklenmesi Varsayılan olarak mevcut konuk kullanıcı grubu Boş makalelerin kaydedilmesine izin verilir Yeni yönetici istatistikleri modülü TinyMCE'yi 3.5.6 sürümüne güncelleyin Eski kullanılmayan kodların, dosyaların ve veritabanı alanlarının ve tablolarının sürekli temizlenmesi ve tabloların standartlaştırılmasının iyileştirilmesi. Akıllı Aramada İyileştirmeler Kod stili standardizasyonu ve tutarlılığı üzerinde kapsamlı çalışma CMS'de birim testi CMS'de güncellenmiş sistem testleri

blank
Ücretsiz Joomla Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Joomla nedir?

Joomla, Web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamalar oluşturmanıza olanak sağlayan ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Kullanım kolaylığı ve genişletilebilirliği de dahil olmak üzere birçok yönü Joomla'yı mevcut en popüler Web sitesi yazılımı haline getirmiştir. Hepsinden iyisi, Joomla herkese ücretsiz olarak sunulan açık kaynaklı bir çözümdür.

Ücretsiz Joomla Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar Blog, öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Joomla Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. Ah evet, cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Joomla barındırma hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.