Sistemimiz Yenilendi!

Magento Hosting İle E-Ticaret Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz Magento E-Ticaret hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free Magento Hosting

%100 Reklamsız Magento Hosting

Ücretsiz Magento E-Ticaret
Yüksek Performanslı
  • 3 Magento E-Ticaret Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm Magento Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adiniz.magazam.ml Özel Domain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • Magento Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free Magento Hosting

Ücretsiz Magento E-Ticaret Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ Magento Hostinginizde Kullanılırlar ve Magento için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting Magento web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Hızlı Magento Kurulum

Magento'yu tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

E-Ticaret Özel Alt Domain

Magento Hosting Özel E-Ticaret Adresi adiniz.magazam.ml gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

Magento GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

SEO Dostu Magento

Vitrin, sitenizi ve ürün bilgilerinizi google'da en üst sıralarda sıralamak için arama motoru için etkili bir şekilde optimize edilmiştir. Mobil sürüm aynı şekilde Google tarafından optimize edilmiştir.

Yenilikçi teknoloji

Magento Alışveriş sepeti, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz.

Tercih Edilen E-Ticaret

Kullanımı ve kodlaması kolay olması. Sıfır ya da çok düşük maliyetlerle satışa başlayabilme. Ücretsiz ve Açık kaynak kodlu olması.

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz Magento Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  Magento Nedir?

  Magento, PHP ve Zend Framework tabanlı, MySQL veri tabanı kullanılan, açık kaynak kodlu ve ücretli / ücretsiz versiyonları bulunan bir e-ticaret platformudur. Açık kaynak kodlu olması, esnekliği, SEO optimizasyon imkanları ve yönetim kolaylığı gibi pek çok avantajıyla birlikte hazır scriptler arasında en çok tercih edilen e-ticaret platformudur.

 • blank
  Magento Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz Magento hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz Magento hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  OpenCart E-Ticaret Alt Yapı Özellikleri

  Magento’nun Avantajları Nelerdir? Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı ve esneklik sunmaktadır. Ürün kataloğu oluşturmak ve yönetmek, mevcut ürünlere yenilerini eklemek, toplu ürün güncellemesi yapmak, envanter yönetimi gibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Anahtar kelimeler ve URL optimizasyonları, canonical link ayarlamaları, sitemap oluşturma imkânı, zengin snippet’ler gibi özellikleriyle SEO açısından oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Pazarlama, müşteri desteği, ödeme, muhasebe, analiz, satış, nakliye veya site optimizasyonu gibi her türden kategori için geniş eklenti seçenekleri mevcuttur. Pazarlama Promosyonları ve Araçları Analitik ve Raporlama Arama motoru optimizasyonu Site Yönetimi Katalog Yönetimi Katalog Tarama Ürün Tarama Mobil ticaret Uluslararası Destek Çıkış yapmak Nakliye Ödeme Müşteri servisi Müşteri hesapları Sipariş yönetimi

blank
Ücretsiz Magento Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

Magento Nedir?

Magento, PHP ve Zend Framework tabanlı, MySQL veri tabanı kullanılan, açık kaynak kodlu ve ücretli / ücretsiz versiyonları bulunan bir e-ticaret platformudur. Açık kaynak kodlu olması, esnekliği, SEO optimizasyon imkanları ve yönetim kolaylığı gibi pek çok avantajıyla birlikte hazır scriptler arasında en çok tercih edilen e-ticaret platformudur.

Ücretsiz Magento Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz Magento Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz Magento hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.