Sistemimiz Yenilendi!

MyBB Hosting Artık Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz MyBB forum hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Özelleştirilmiş MyBB Hosting

%100 Reklamsız MyBB Hosting

FREE MyBB FORUM HOSTİNG
Yüksek Performanslı
  • 3 MyBB Forum Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm MyBB Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adınız.forumu.ml 4 Adet Farklı Uzantı
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • MyBB DEMO İNCELE
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free MyBB Hosting

Ücretsiz MyBB Forum Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hostingsunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ MyBB Hostinginizde Kullanılırlar ve MyBB için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting MyBB web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla MyBB Kurulum

MyBB'yi tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

MyBB Özel Alt Domain

MyBB Hosting Özel Forum Adresi Adınız.forumu.ml veya Adınız.forumu.cf & Adiniz.forumu.ga & Adiniz.forumu.gq gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

MyBB GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

Sonsuz MyBB Temaları

Sitenize Daha Şaşırtıcı ve optimize edilmiş bir görünüm kazandıracak sonsuz Heyecanlı MyBB Temaları arasında gezinin. Seçtiğiniz temayı seçebilir ve daha fazla izleyici çekebilirsiniz.

Sınırsız Premium Eklenti

Sitenin daha iyi performans için eklentilere ihtiyacı var ve çıktı oldukça düzgün ve kusursuz olacak. Ücretsiz MyBB Hosting ile bile, en iyi ve En ünlü MyBB Eklentilerini alacaksınız.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

MyBB Forum Hosting

Bir forum sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla MyBB forum sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz MyBB Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  MyBB Forum Nedir?

  MyBB Group tarafından geliştirilen ücretsiz bir bülten tahtası sistemi yazılım paketidir. MyBB arayüzünün kullanımını kolaylaştırmak için çok düşünüldü. MyBB standart bir tartışma panosu yapısı kullanır, böylece ziyaretçileriniz MyBB'nin çalışma şekline aşina olacaklardır. Ziyaretçileriniz, tartışmaları görüntüleme şeklini değiştirmek için MyBB kullanıcı kontrol panelini kullanabilir. Ayrıca tartışmaları kolayca başlatabilir ve yanıtlayabilir ve gönderilerini işaretleyebilirler. Forum yöneticileri ve moderatörler, tartışmayı kontrol etmek ve forumu düzenli tutmak için MyBB'nin satır içi düzenleme ve denetleme özelliklerini kullanabilir.

 • blank
  MyBB Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  MyBB Forum Alt Yapı Özellikleri

  Sınırsız sayıda üyeye, foruma, gönderiye, konuya - ve başka her şeye sahip olun! MySQL Tam Metin arama yetenekleri (MySQL 4.1+) İstediğiniz kadar kopya, bir veritabanı. Sezgisel şablonlarımız ve tema sistemimizle tamamen özelleştirilebilir Forumunuza istediğiniz kadar farklı dil kurun veya oluşturun PHP'de geliştirildi, MySQL, PgSQL ve SQLite v2 ve v3 veritabanı sunucularıyla uyumlu Güçlü kullanıcı kontrol paneli Kullanıcı başına özel profiller ve ayarlar Özel profil alanları İzleme ve çoklu klasörlere sahip gelişmiş özel mesajlaşma sistemi Üyelerin birbirlerini derecelendirmelerini sağlayan itibar sistemi İmzalar, avatarlar, arkadaş ve yok sayma listeleri ve forum abonelikleri Tek bir gönderiye birden fazla dosya ekleyin Ekli görüntüler için otomatik küçük resim oluşturma Tıklanabilir ifadeler ve BB Kodu Moderatörler için hızlı denetleme seçenekleri Yeni gönderilerin e-posta bildirimi Birden çok seçeneğe sahip anketler oluşturun ve bunları ileti dizilerine ekleyin Çoklu alıntı - tek bir yanıtta birden çok gönderiyi kolayca alıntılayın

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz MyBB hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz MyBB hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

blank
Ücretsiz MyBB Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

MyBB nedir?

MyBB, MyBB Group tarafından geliştirilen ücretsiz bir bülten tahtası sistemi yazılım paketidir. MyBB arayüzünün kullanımını kolaylaştırmak için çok düşünüldü. MyBB standart bir tartışma panosu yapısı kullanır, böylece ziyaretçileriniz MyBB'nin çalışma şekline aşina olacaklardır. Ziyaretçileriniz, tartışmaları görüntüleme şeklini değiştirmek için MyBB kullanıcı kontrol panelini kullanabilir. Ayrıca tartışmaları kolayca başlatabilir ve yanıtlayabilir ve gönderilerini işaretleyebilirler. Forum yöneticileri ve moderatörler, tartışmayı kontrol etmek ve forumu düzenli tutmak için MyBB'nin satır içi düzenleme ve denetleme özelliklerini kullanabilir.

Ücretsiz MyBB Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar Blog, öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz MyBB Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz MyBB barındırma hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.