Sistemimiz Yenilendi!

OpenCart Hosting İle E-Ticaret Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz OpenCart E-Ticaret hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free OpenCart Hosting

%100 Reklamsız OpenCart Hosting

Ücretsiz OpenCart E-Ticaret
Yüksek Performanslı
  • 3 OpenCart E-Ticaret Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm OpenCart Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adiniz.magazam.ml Özel Domain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • OpenCart Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free OpenCart Hosting

Ücretsiz OpenCart E-Ticaret Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ OpenCart Hostinginizde Kullanılırlar ve OpenCart için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting OpenCart web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Hızlı OpenCart Kurulum

OpenCart'i tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

E-Ticaret Özel Alt Domain

OpenCart Hosting Özel E-Ticaret Adresi adiniz.magazam.ml gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

OpenCart GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

SEO Dostu OpenCart

Vitrin, sitenizi ve ürün bilgilerinizi google'da en üst sıralarda sıralamak için arama motoru için etkili bir şekilde optimize edilmiştir. Mobil sürüm aynı şekilde Google tarafından optimize edilmiştir.

Yenilikçi teknoloji

OpenCart Alışveriş sepeti, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz.

Tercih Edilen E-Ticaret

Kullanımı ve kodlaması kolay olması. Sıfır ya da çok düşük maliyetlerle satışa başlayabilme. Ücretsiz ve Açık kaynak kodlu olması.

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz OpenCart Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  OpenCart Nedir?

  OpenCart, açık kaynaklı PHP tabanlı bir çevrimiçi alışveriş sepeti sistemidir. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini oluşturma ve minimum maliyetle e-ticarete katılma becerisine sahip sağlam bir e-ticaret çözümü. OpenCart, zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay, arama motoru dostu ve görsel olarak çekici bir arayüz ile tasarlanmıştır.

 • blank
  OpenCart Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz OpenCart hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz OpenCart hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  OpenCart E-Ticaret Alt Yapı Özellikleri

  Sınırsız ürün, kategori ve bilgi sayfaları ekleyebilme. Ürünlere sınırsız seçenek ve özellik ekleyebilme. Yönetim için farklı kullanıcı grupları tanımlayabilme. Müşteriler için farklı müşteri hesapları tanımlayabilme. Kampanya ve adet bazlı indirim ayarları ve bunları müşteri gruplarına atayabilme. Çoklu dil, para birimi ve mağaza desteği. MVC-L üzerine kurulu altyapı. Twig tema motoru desteği. Ortaklık(Affiliate) sistemi. Çoklu dil destekli afiş(banner) sistemi. Yerleşik olarak gelen seo desteği. Modül ve tema desteği sayesinde kolayca yeni özellikler ekleyebilme. Tema ve dil editörü. Pazarlama(kupon, toplu e-posta, pazarlama bağlantıları) özellikleri. Puan sistemi ile alışveriş yapabilme. İndirilebilir ürün ekleyebilme. Ürün yorum sistemi. Bir çok farklı raporlama özellikleri. Misafir ve kayıtlı müşteriler için sipariş verebilme. Ve tabi ki, ücretsiz ve açık kaynak kodlu olması.

blank
Ücretsiz OpenCart Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

OpenCart Nedir?

OpenCart, açık kaynaklı PHP tabanlı bir çevrimiçi alışveriş sepeti sistemidir. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini oluşturma ve minimum maliyetle e-ticarete katılma becerisine sahip sağlam bir e-ticaret çözümü. OpenCart, zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay, arama motoru dostu ve görsel olarak çekici bir arayüz ile tasarlanmıştır.

Ücretsiz OpenCart Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz OpenCart Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz OpenCart hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.