Sistemimiz Yenilendi!

osCommerce Hosting İle E-Ticaret Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz osCommerce E-Ticaret hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free osCommerce Hosting

%100 Reklamsız osCommerce Hosting

Ücretsiz osCommerce E-Ticaret
Yüksek Performanslı
  • 3 osCommerce E-Ticaret Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm osCommerce Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adiniz.magazam.ml Özel Domain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • osCommerce Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free osCommerce Hosting

Ücretsiz osCommerce E-Ticaret Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ osCommerce Hostinginizde Kullanılırlar ve osCommerce için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting osCommerce web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla osCommerce Kurulum

osCommerce'i tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

E-Ticaret Özel Alt Domain

osCommerce Hosting Özel E-Ticaret Adresi adiniz.magazam.ml gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

osCommerce GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

SEO Dostu osCommerce

Vitrin, sitenizi ve ürün bilgilerinizi google'da en üst sıralarda sıralamak için arama motoru için etkili bir şekilde optimize edilmiştir. Mobil sürüm aynı şekilde Google tarafından optimize edilmiştir.

Yenilikçi teknoloji

osCommerce alışveriş sepeti, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

osCommerce Hızlı Kurulum

Bir e-ticaret sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla e-ticaret sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz osCommerce Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  osCommerce Nedir?

  osCommerce, çevrimiçi mağazaların oldukça hızlı bir şekilde kolayca kurulmasına olanak tanıyan çok çeşitli kullanıma hazır özellikler sunan bir çevrimiçi mağaza e-ticaret çözümüdür ve Açık Kaynak tabanlı bir çözüm olarak ücretsiz olarak mevcuttur.

 • blank
  osCommerce Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz osCommerce hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz osCommerce hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  osCommerce E-Ticaret Alt Yapı Özellikleri

  Tüm büyük tarayıcılarla uyumludur. Çok dilli Sınırsız sayıda ürün ve kategori. E-ticaret ödeme sistemlerinin otomatik kurulumu Çoklu para birimi desteği Dinamik görüntüler için destek. Fiziksel ürünleri destekler Web tabanlı yönetim modülü. Geçici ve kalıcı alışveriş sepetleri SSL desteği ile güvenli işlemler. UPS, USPS ile gerçek zamanlı gönderi teklifi entegrasyonu. Bölge bazlı nakliye Tam vergi işlevi

blank
Ücretsiz osCommerce Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

osCommerce Nedir?

osCommerce, çevrimiçi mağazaların oldukça hızlı bir şekilde kolayca kurulmasına olanak tanıyan çok çeşitli kullanıma hazır özellikler sunan bir çevrimiçi mağaza e-ticaret çözümüdür ve Açık Kaynak tabanlı bir çözüm olarak ücretsiz olarak mevcuttur.

Ücretsiz osCommerce Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz osCommerce Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz osCommerce hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.