Sistemimiz Yenilendi!

PhpBB Hosting Artık Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz phpbb forum hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Özelleştirilmiş PhpBB Hosting

%100 Reklamsız PhpBB Hosting

FREE PHPBB FORUM HOSTİNG
Yüksek Performanslı
  • 3 PhpBB Forum Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm PHPBB Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adınız.forumu.ml 4 Adet Farklı Uzantı
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • PHPBB DEMO İNCELE
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free PhpBB Hosting

Ücretsiz PhpBB Forum Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hostingsunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ PhpBB Hostinginizde Kullanılırlar ve Phpbb için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting PhpBB web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla PhpBB Kurulum

PhpBB'yi tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

PhpBB Özel Alt Domain

PhpBB Hosting Özel Blog Adresi Adınız.forumu.ml veya Adınız.forumu.cf & Adiniz.forumu.ga & Adiniz.forumu.gq gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

PhpBB GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

Sonsuz Phpbb Temaları

Sitenize Daha Şaşırtıcı ve optimize edilmiş bir görünüm kazandıracak sonsuz Heyecanlı Phpbb Temaları arasında gezinin. Seçtiğiniz temayı seçebilir ve daha fazla izleyici çekebilirsiniz.

Sınırsız Premium Eklenti

Sitenin daha iyi performans için eklentilere ihtiyacı var ve çıktı oldukça düzgün ve kusursuz olacak. Ücretsiz Phpbb Hosting ile bile, en iyi ve En ünlü Phpbb Eklentilerini alacaksınız.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

PhpBB Forum Hosting

Bir forum sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla forum sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz PhpBB Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  PhpBB Forum Nedir?

  phpBB Nedir? PHP Bulletin Board'ın kısaltılmış şekli olan phpBB bir forum sitesi hazır paket yazılımıdır.Bir forum sitesi kurmak için tek ihtiyacınız bir alan adı ve bir hosting paketidir.SunucuPark'tan hosting satın aldığınızda alan adına ücretsiz olarak sahip olmaktasınız.

 • blank
  PhpBB Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  PhpBB Forum Alt Yapı Özellikleri

  Yönetici Kontrol Paneli, Moderatör Kontrol Paneli ve Kullanıcı Kontrol Paneli için modüler tasarım MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle, PostgreSQL, SQLite, Firebird, OpenLink Virtuoso ve diğer ODBC ile erişilebilir DBMS dahil olmak üzere çoklu veritabanı yönetim sistemleri için destek Sınırsız alt forum seviyeleri için destek Özel tanımlı BBCode oluşturma yeteneği Özel profil alanları oluşturma yeteneği izin sistemi UTF-8 Desteği Kullanıcı tercihleri moderasyon Yönetim Arama Motoru örümcek İşleme Okunmamış mesaj takibi Özel Mesaj Sistemi İstatistik

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz PhpBB hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz PhpBB hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

blank
Ücretsiz PhpBB Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

PhpBB nedir?

phpBB her gün milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve bu da onu dünyanın en yaygın kullanılan açık kaynaklı bülten tahtası sistemi yapıyor. Küçük bir arkadaş grubuyla iletişim halinde kalmak veya kurumsal bir web sitesi için çok kategorili büyük bir pano oluşturmak istiyorsanız, phpBB ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Daha yeni kullanıcılar, phpBB'nin geniş yönetim panelini takdir edeceklerdir. İleri düzey kullanıcılar phpBB'nin mevcut sistemlere entegre edilebilme kolaylığına değer verirken, doğrudan kodu düzenlemek zorunda kalmadan en karmaşık özelliklerin bile özelleştirilmesi.

Ücretsiz PhpBB Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar Blog, öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz PhpBB Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz PhpBB barındırma hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.