Sistemimiz Yenilendi!

Ücretsiz SSL Sertifikası 2022

ücretsiz ssl sertifikası 2022

ücretsiz ssl sertifikası 2022

SSL Nasıl Çalışır?

SSL Public Key/Private Key adı verilen anahtarların kullanımına bağlı bir kodlama yöntemine dayalıdır.

SSL kodlama için iki adet anahtar bulunmaktadır. Bu anahtarlar, dijital ortamda kodlanmış yazılımlardır. Bir anahtarın kilitlemiş olduğu veriyi, sadece diğer anahtar açabilir. Anahtarlarınızı yarattıktan sonra (SSL default olarak bu işlemi yapmaktadır, sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur), anahtarlardan biri (private key) sunucuda kalır. Diğer anahtar (public key) ise, bağlantı kurmak istediğiniz kişilere gönderilir.

Dışarıdan sizinle iletişime geçmek isteyen kişi, public key’i kullanarak mesajı güvenli bir şekilde size gönderir. Veri, size ulaşmadan, transfer sırasında veriye ulaşılsa bile, şifrenin çözülmesi için sizde bulunan private key gerekecektir.

SSL Sertifikası ile SEO İlişkisi Nedir?

İnternetin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla beraber güvenlik çok önemli bir hal almıştır. Hem kullanıcı güvenliği hem de site güvenliğinin sağlanması ise SSL sertifikasıyla mümkün olmaktadır. SSL sertifikası, Google’ın belirlediği SEO kriterlerinden birisidir. Bu sayede siteniz Google kriterlerine uyumlu hale gelerek sıralamalarda yükselmesi söz konusu olabilir. Ancak başlı başına SSL sertifikası sitenizin sıralamasını yükseltmeye yetmeyecektir. Yapılan optimizasyon çalışmalarında hem kullanıcı, hem site güvenliği göz önüne alınarak SEO kriteri karşılanmış olacaktır.

Ücretsiz Barındırma’dan Ücretsiz SSL Sertifikalarını Kolay Yükleme

Ücretsiz web barındırma hizmetiniz, TÜM ALANLARINIZ İÇİN ÜCRETSİZ SSL’ye sahiptir. Birkaç tıklamayla, GoGetSSL aracılığıyla cPanel hesabınızdan ücretsiz SSL yüklersiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası 2022 hizmetimiz 90 Günlük olup 1 ay öncesinde yenileyebilirsiniz güvence altına alır.

Ücretsiz SSL Sertifikası 2022 ile ücretsiz web sitenizi hemen şimdi barındırın! Daha fazlasını buradan öğrenin: Ücretsiz SSL Sertifikası 2022 Kurulum Videosu için tıklayın.

Not: Ücretsiz SSL Sertifikası 2022 Kurulum ve aktivasyon işlemi 2 saati bulmaktadır. İşleniyor.. yazısını gördüğünüzde beklemeniz lazım aktif yazısını görene kadar email olarakda bilgilendirileceksiniz.

örnek kurulmuş domain: https://ssl.forumu.ml/

Ücretsiz SSL Sertifikası 2022 Etki Alanı Doğrulama SSL sertifikaları tüm bireyler, bağımsız tüccarlar, işletmeler, kuruluşlar ve devlet kurumları tarafından kullanılabilir. Herhangi bir belge sağlamaya veya geri aramaları işlemeye gerek yoktur. Tek ihtiyacınız olan, mevcut yöntemlerden biri aracılığıyla alan sahipliği doğrulamasını geçmek. Kişisel web sitelerini, hatta şirket portallarını ve e-ticaret projelerini koruyabilirsiniz.

blank
Written by

Leave a comment