Sistemimiz Yenilendi!

blank

Tüm Ücretsiz Hosting paketlerinde ücretsiz SSL sertifikası!

 

SSL Sertifikası açıklaması

Deneme SSL sertifikası mı arıyorsunuz? 90 gün boyunca alan doğrulama SSL’mizi edinin. 90 Gün Sonra Tekrar Hizmeti Yineleyiniz. Güvenilir bir sertifika yetkilisinden alınan en güçlü sertifikadır. Her Deneme SSL, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda bulunan adres çubuğu için yeşil bir kilitle birlikte gelir.

GoGetSSL sertifikaları, hem RSA hem de ECC algoritmalarını tam olarak destekler. Biz de bir yıl için SSL sunuyoruz, ücretli SSL kullanmaya karar verirseniz , Lütfen unutmayın, Deneme SSL, ücretli seçenekle tamamen aynı özellikleri sağlar.

90 günlük Deneme SSL sertifikası mükemmel kalitede bir üründür ve Sectigo PositiveSSL, GoGetSSL Domain SSL veya RapidSSL Standard sertifikaları gibi popüler ürünlere eşittir. Çeşitli web sunucu yazılımlarında tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla tam uyumludur. Sadece birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Bu, web sitenizi neredeyse hemen korumaya başlayabileceğiniz anlamına gelir. Ücretsiz SSL sertifikasının hiçbir gizli ücreti yoktur ve arama motorlarında web sitesi sıralamasını yükseltir.

Statik Site Mührü. Web sitesinin güvenli olduğunu gösterin

Ücretsiz SSL, web sitenizin tüm ziyaretçilerine gösterebileceğiniz ücretsiz site mührü logosuyla birlikte gelir. Bu, bilgisayar korsanlarına ve kimlik avı saldırılarına karşı korumayı önemsediğiniz herkese anında bir sinyaldir. Site mühür resmi, şeffaf arka planda PNG ve SVG formatlarında gelir. Hizmetlerinize ve markanıza daha fazla güven, daha yüksek satış hacmi ve dönüşüm anlamına gelir. Ücretsiz SSL'miz tarafından sağlanan bir site mührü örneğini kontrol edin.

 

Alan Adı Doğrulama SSL

Bireyler ve Özel müşteriler, Kuruluşlar, İşletmeler veya Devlet kurumları, herkes bizden Ücretsiz SSL sertifikası alabileceği için fark etmez. Herhangi bir evrak gerektirmez. E-posta, DNS CNAME veya HTTP karma dosyası gibi mevcut doğrulama yöntemlerinden biri aracılığıyla alan sahipliği doğrulamasını geçirin. En Yüksek Güçlü SSL (hızlı bir şekilde gelir ve web sunucunuzu korumaya hazırdır.

 

Google SEO Güçlendirici

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor. Genişletilmiş ve İş Doğrulama sertifikalarının daha üst sıralarda yer aldığına inanıyoruz. Ancak, bunlar Google algoritmasındaki küçük değişikliklerdir.

 

Uyumlu cihazlar

Her sertifika yetkilisinin (Marka), tarayıcılar, mobil cihazlar ve web sunucusu platformları ile kendi sertifika uyumluluğu vardır. Ücretsiz SSL, bilinen tüm cihazların %99,6'sını destekler. Orta düzey CA sertifikası yüklemesi, en yüksek uyumluluk sonuçlarını almayı gerektirir. Desteklenen cihazları kontrol etmek için bir dakikanızı ayırın .

 

Deneme SSL ve diğer SSL sertifikaları

Bugün çok ayrıntılı bir SSL karşılaştırması sunuyoruz . Sattığımız sertifikaların temel özelliklerini anlamayı sağlayan SSL sertifikalarını karşılaştırmanın basit ve profesyonel yolu. Deneyimlerimiz bize, fiyatın en iyi SSL'yi bulmada önemli bir faktör olmadığını gösteriyor. Bazı durumlarda, bir satıcıdan alınan uygun maliyetli sertifikalar, diğer pahalı ürünlerden daha fazla özelliğe sahip olabilir.

 

ŞİMDİ SİPARİŞ VER

blank
ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI İÇİN SİPARİŞ ÖNCESİ

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası Nedir?

SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve şifreli bir bağlantı sağlayan dijital bir sertifikadır. Bir web sunucusu ve web tarayıcısı arasında şifreli bağlantı oluşturan bir güvenlik protokolü olan SSL'nin açılımı Güvenli Yuva Katmanıdır. Şirketler ve kuruluşlar, çevrimiçi işlemleri güvence altına almak ve müşteri bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini korumak için web sitelerine bir SSL sertifikası eklemelidir.

90 Günden Sonra SSL Kullanamıyacak mıyım?

90 gün boyunca alan doğrulama SSL'mizi edinin. Güvenilir bir sertifika yetkilisinden alınan en güçlü sertifikadır. 90 Günden Önce Tekrar Yineleme Yapabilirsiniz.

Ücretsiz SSL Alt Domaine Kurulur mu?

Elbette GoGetSSL Sertifikası Alt Domain Desteklemektedir.