Sistemimiz Yenilendi!

WordPress Hosting Artık Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz WordPress Blog hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Özelleştirilmiş WordPress Hosting

%100 Reklamsız WordPress Hosting

FREE WORDPRESS HOSTİNG
Yüksek Performanslı

   

  • 3 Adet WordPress Barındırma
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm WordPress Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • WORDPRESS BLOG DEMO İNCELE
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz WordPress Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  WordPress CMS Nedir?

  WordPress, güzel bir web sitesi veya blog oluşturmak için kullanabileceğiniz bir web yazılımıdır. WordPress'in aynı anda hem ücretsiz hem de paha biçilemez olduğunu söylemek isteriz. Çekirdek yazılım, yüzlerce topluluk gönüllüsü tarafından oluşturulmuştur ve daha fazlası için hazır olduğunuzda, sitenizi neredeyse hayal edebileceğiniz her şeye dönüştürmek için kullanılabilecek binlerce eklenti ve tema vardır. 60 milyondan fazla insan, web'de "ev" olarak adlandırdıkları yeri güçlendirmek için WordPress'i seçti, aileye katılmanızı çok isteriz.

 • blank
  WordPress Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz wordpress hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz wordpress hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

WordPress CMS Alt Yapı Özellikleri

 • Sadelik Sadelik, hızlı bir şekilde çevrimiçi olmanızı ve yayın yapmanızı mümkün kılar. Web sitenizi ve içeriğinizi oraya çıkarmanıza hiçbir şey engel olmamalıdır. WordPress bunu gerçekleştirmek için inşa edilmiştir.
 • Esneklik WordPress ile istediğiniz türde bir web sitesi oluşturabilirsiniz: kişisel bir blog veya web sitesi, bir fotoblog, bir iş web sitesi, bir profesyonel portföy, bir devlet web sitesi, bir dergi veya haber web sitesi, bir çevrimiçi topluluk, hatta bir web sitesi ağı . Web sitenizi temalarla güzelleştirebilir, eklentilerle genişletebilirsiniz. Hatta kendi uygulamanızı bile oluşturabilirsiniz.
 • Kolaylıkla Yayınlayın Daha önce bir belge oluşturduysanız, WordPress ile içerik oluşturma konusunda zaten bir ustasınız. Gönderiler ve Sayfalar oluşturabilir, bunları kolayca biçimlendirebilir, medya ekleyebilir ve bir düğmeyi tıklayarak içeriğiniz canlı ve web’de olabilir.
 • Yayınlama Araçları WordPress, içeriğinizi yönetmenizi kolaylaştırır. Taslaklar oluşturun, yayını planlayın ve yayın revizyonlarınıza bakın. İçeriğinizi herkese açık veya özel yapın ve gönderileri ve sayfaları bir parolayla güvenceye alın.
 • Kullanıcı Yönetimi Web sitenize herkes aynı erişime ihtiyaç duymaz. Yöneticiler siteyi yönetir, editörler içerikle çalışır, yazarlar ve katkıda bulunanlar bu içeriği yazar ve abonelerin yönetebilecekleri bir profili vardır. Bu, web sitenize çeşitli katkıda bulunanlara sahip olmanıza ve başkalarının da topluluğunuzun bir parçası olmasına izin verir.
 • Medya Yönetimi Bir resmin binlerce kelime söylediğini söylüyorlar, bu yüzden WordPress’e hızlı ve kolay bir şekilde resim ve medya yükleyebilmeniz önemlidir. Web sitenize eklemek için medyanızı yükleyiciye sürükleyip bırakın. Alternatif metin, başlıklar ve başlıklar ekleyin ve içeriğinize resimler ve galeriler ekleyin. Hatta eğlenebileceğiniz birkaç resim düzenleme aracı ekledik.
 • Tam Standartlara Uygunluk WordPress tarafından oluşturulan her kod parçası, W3C tarafından belirlenen standartlarla tam uyumludur. Bu, web sitenizin yeni nesil tarayıcıyla ileriye dönük uyumluluğu korurken bugünün tarayıcısında çalışacağı anlamına gelir. Web siteniz şimdi ve gelecekte güzel bir şey.
 • Kolay Tema Sistemi WordPress, iki varsayılan tema ile birlikte gelir, ancak bunlar sizin için değilse, güzel bir web sitesi oluşturmanız için binlerce tema içeren bir tema dizini vardır. Bunların hiçbiri zevkinize göre değil mi? Bir düğmeye tıklayarak kendi temanızı yükleyin. Web sitenize tam bir makyaj vermeniz sadece birkaç saniyenizi alır.
 • Eklentilerle Genişlet WordPress, her kullanıcı için özelliklerle dolu olarak gelir, diğer her özellik için binlerce eklenti içeren bir eklenti dizini vardır. Karmaşık galeriler, sosyal ağlar, forumlar, sosyal medya widget’ları, spam koruması, takvimler, arama motoru optimizasyonu için ince ayar kontrolleri ve formlar ekleyin.
 • Yerleşik Yorumlar Blogunuz evinizdir ve yorumlar, arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin içeriğinizle etkileşim kurması için bir alan sağlar. WordPress’in yorum araçları, bir tartışma forumu olmak ve bu tartışmayı yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.
 • Arama Motoru İçin Optimize Edilmiş WordPress, kutudan çıkar çıkmaz arama motorları için optimize edilmiştir. Daha ayrıntılı SEO kontrolü için, bunu sizin için halledecek çok sayıda SEO eklentisi var.
 • Çok dilli WordPress 70’den fazla dilde mevcuttur. Siz veya web sitesini oluşturduğunuz kişi, WordPress’i İngilizce dışında bir dilde kullanmayı tercih ederse, bunu yapmak kolaydır .
 • Verilerinize Sahip Olun Barındırılan hizmetler gelir ve gider. Daha önce kaybolan bir hizmeti kullandıysanız, bunun ne kadar travmatik olabileceğini bilirsiniz. Web sitenizde reklamların göründüğünü gördüyseniz, muhtemelen oldukça sinirlenmişsinizdir. WordPress kullanmak, hiç kimsenin içeriğinize erişimi olmadığı anlamına gelir. Verilerinize, tümüne sahip olun – web siteniz, içeriğiniz, verileriniz.
 • Freedom WordPress, özgürlüklerinizi korumak için oluşturulan GPL kapsamında lisanslanmıştır. WordPress’i istediğiniz şekilde kullanmakta özgürsünüz: kurun, kullanın, değiştirin, dağıtın. Yazılım özgürlüğü, WordPress’in üzerine inşa edildiği temeldir.
 • Topluluk Web’deki en popüler açık kaynaklı CMS olan WordPress, canlı ve destekleyici bir topluluğa sahiptir. Destek forumlarında bir soru sorun ve bir gönüllüden yardım alın, WordPress hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir WordCamp veya Meetup’a katılın, WordPress ile ilgili blog yazılarını ve öğreticileri okuyun. Topluluk, WordPress’in kalbinde yer alır ve onu bugünkü haline getirir.
 • Siz de WordPress olabilirsiniz! WordPress oluşturmaya yardımcı olun, destek forumlarındaki soruları yanıtlayın, belgeler yazın, WordPress’i kendi dilinize çevirin, bir WordCamp’te konuşun, blogunuzda WordPress hakkında yazın. Yeteneğin ne olursa olsun, sana sahip olmayı çok isteriz!
blank
Ücretsiz WordPress Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress nedir?

WordPress, kullanıcı dostu kontrol paneli sağlayan bir içerik yönetim sistemidir. Resmi geliştiriciler, birkaç tıklamayla sıfırdan bir site oluşturmak için gerekli işlevleri eklediler. Yeni başlayanlar için de tasarlanmış üçüncü taraf temaları, bu nedenle düzenlemek bir saat sürer.

Ücretsiz WordPress Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar Blog, öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz WordPress Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. Ah evet, cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz WordPress barındırma hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.