Sistemimiz Yenilendi!

XoopS Hosting İle Site Yönetmek Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz XoopS CMS hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free XoopS Hosting

%100 Reklamsız XoopS Hosting

Ücretsiz XoopS CMS
Yüksek Performanslı
  • 3 XoopS Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm XoopS Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • XoopS Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free XoopS Cms Hosting

Ücretsiz XoopS Cms Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ XoopS Hostinginizde Kullanılırlar ve XoopS için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting XoopS Cms web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla XoopS Kurulum

XoopS'u tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

XoopS Özel Alt Domain

XoopS Hosting adiniz.sayfam.cf, hazirsite.cf gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

XoopS GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda

Sınırsız Web Mail

E-posta paketinizi oluşturmak için en iyi seçeneklerden birini seçin veya Türk Hosting'in sizin için sahip olduğu tüm sitelerle bilgilerinizi taşıyın.

Yenilikçi teknoloji

XoopS Cms, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

XoopS Hızlı Kurulum

Bir cms sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla Cms sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz XoopS Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  XoopS Nedir?

  Xoops, PHP ile yazılmış, kullanımı kolay bir dinamik web içerik yönetim sistemidir. XOOPS, eXtensible Object Oriented Portal System'in kısaltmasıdır. Bir portal sistemi olarak başlamış olmasına rağmen, XOOPS aslında İçerik Yönetim Sistemi yolunda istikrarlı bir şekilde çabalıyor. Küçük, orta ve büyük siteler tarafından kullanılmak üzere bir web çerçevesi görevi görebilir.

 • blank
  XoopS Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz XoopS hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz XoopS hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  XoopS Cms Alt Yapı Özellikleri

  - Veritabanına dayalı - Tamamen Modülerleştirilmiş - Kişiselleştirme - Kullanıcı Yönetimi - Dünya Çapında Desteklenir - Çok Dil Desteği - Çok Yönlü Grup İzinleri Sistemi - Tema tabanlı, kaplanabilir arayüz

blank
Ücretsiz XoopS Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

XoopS Nedir?

Xoops, PHP ile yazılmış, kullanımı kolay bir dinamik web içerik yönetim sistemidir. XOOPS, eXtensible Object Oriented Portal System'in kısaltmasıdır. Bir portal sistemi olarak başlamış olmasına rağmen, XOOPS aslında İçerik Yönetim Sistemi yolunda istikrarlı bir şekilde çabalıyor. Küçük, orta ve büyük siteler tarafından kullanılmak üzere bir web çerçevesi görevi görebilir.

Ücretsiz XoopS Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz XoopS Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz XoopS hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.