Sistemimiz Yenilendi!

ZenCart Hosting İle E-Ticaret Kolay ve Ücretsiz!

Web Sitenizi yönetmek için en popüler cPanel'imizle paketlenmiş, ücretsiz Web sitesi oluşturucumuz, Web postası, artırılmış SSD Hızında, SEO Araçları, Hızlı MySQL Veritabanları ve daha pek çok benzersiz Özellikle dolu nihai ücretsiz ZenCart E-Ticaret hosting hizmetleri sunuyoruz.

+ Anında Aktivasyon
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
100% Ad-Free ZenCart Hosting

%100 Reklamsız ZenCart Hosting

Ücretsiz ZenCart E-Ticaret
Yüksek Performanslı
  • 3 ZenCart E-Ticaret Sitesi
  • 10 GB SSD Hızında
  • 100 GB Trafik
  • Php 5.4, 5.5, 5.6, 7,4
  • Limitsiz Web Mail
  • Son Sürüm ZenCart Kurulum
  • 50.000 Kişi Günlük Ziyaretçi
  • %35 CPU
  • 30019 İnodes Limiti
  • 20+ fazla ücretsiz Subdomain
  • adiniz.magazam.ml Özel Domain
  • %99.9 Uptime
  • GoGETSSL Manuel Kurulum
  • ZenCart Demo İncele
  • Türkçe cPanel

Süresiz/Ücretsiz

Free ZenCart Hosting

Ücretsiz ZenCart E-Ticaret Hostingin İnanılmaz Özellikleri →

Çarpıcı Performans

Türk Hosting sunucuları en iyi Web Sunucularıdır ve ÜCRETSİZ ZenCart Hostinginizde Kullanılırlar ve ZenCart için Optimize Edilirler. Size Çarpıcı Hızlı Barındırma Performansı Vermek İçin.

Zorunlu Reklam Yok

Türk Hosting ZenCart web sitenizde herhangi bir reklam göstermez. Kontrol panelinizde reklam koymaz, diğer şirketler gibi reklamı hem Web Sitenizde hem de Kontrol Panelinizde Reklam Koymuyoruz.

Tek Tıkla ZenCart Kurulum

ZenCart'i tek bir tıklamayla kurabilirsiniz, bu oldukça zaman kazandırır ve yeni veya yeni başlayan kullanıcılar için de iyidir. Türk Hosting Kullanıcımızı önemser, bu nedenle çoğu şey sizden sadece birkaç tık ötenizde..

E-Ticaret Özel Alt Domain

ZenCart Hosting Özel E-Ticaret Adresi adiniz.magazam.ml gibi istediğiniz kadar ücretsiz alt alan adı kullanabilirsiniz. Hepsi ücretsiz!

ZenCart GoGet SSL

Tüm web sitesi sahipleri için harika bir haber! Artık geçerli bir SSL sertifikasına sahip her site, SSL yüklemeyen sitelere kıyasla Google arama motorunda daha üst sıralarda yer alıyor.

SEO Dostu ZenCart

Vitrin, sitenizi ve ürün bilgilerinizi google'da en üst sıralarda sıralamak için arama motoru için etkili bir şekilde optimize edilmiştir. Mobil sürüm aynı şekilde Google tarafından optimize edilmiştir.

Yenilikçi teknoloji

ZenCart alışveriş sepeti, HTML5, Bootstrap, Jquery, AJAX, MVC, API ve çok daha fazlası gibi en son internet teknolojileri ve konseptleri tarafından desteklenmektedir.

Google'da Kolay Sıralama

Bu Ücretsiz Barındırma Hizmetinin yardımıyla Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edeceksiniz. Ücretsiz Alan Adlarının hatırlanması da kolaydır.

ZenCart Hızlı Kurulum

Bir e-ticaret sitesi kurup yönetmek istiyorsunuz , işte tam bu noktada Türk Hosting devreye girmektedir.Tek tıkla e-ticaret sitenizi kurun ve admin paneli üzerinden kolayca yönetin!

blank
blank
blank

Türk Hosting® Ücretsiz ZenCart Hosting size PHP, MySQL, FTP, cPanel, GoGetSSL ve daha fazlasını içeren reklamsız, ücretsiz hosting hizmeti sunar!..

 • blank
  ZenCart Nedir?

  Zen Cart gerçekten e-ticaret sanatıdır; ücretsiz, kullanıcı dostu, açık kaynaklı alışveriş sepeti yazılımı. E-ticaret web sitesi tasarım programı, e-ticaret web tasarımının farklı olabileceğini ve yapılması gerektiğini düşünen benzer düşünen mağaza sahipleri, programcılar, tasarımcılar ve danışmanlar tarafından geliştirilmektedir.

 • blank
  ZenCart Ücretsiz Hosting Temel Özellikleri

  15 GB Disk Alanı 250 GB Trafik ile FTP hesabı ve Dosya Yöneticisi Kontrol Paneli MySQL veritabanları ve PHP Desteği Ücretsiz teknik destek Eklenti alanı, Park Edilmiş Alan Adları, Alt Alan Adları Kümelenmiş Sunucular Reklamsız!

 • blank
  Ömür boyu %100 ücretsiz ZenCart hosting

  Ücretsiz deneme süresi yoktur - ücretsiz osCommerce hosting, alan adınızın tüm kullanım ömrü boyunca geçerlidir.

 • blank
  ZenCart E-Ticaret Alt Yapı Özellikleri

  kolay kurulum çoklu müşteri modları sınırsız kategori derinliği çoklu satış ve indirimler çoklu ekran modları XHTML şablon sistemi sınırsız ekstra sayfa çoklu reklam banner'ı denetleyicisi çoklu nakliye seçenekleri çoklu ödeme seçenekleri haber bülteni yöneticisi indirim kuponları hediye sertifikaları Özel Ürünler miktar indirimleri

blank
Ücretsiz ZenCart Hosting Sipariş Öncesi

Sıkça Sorulan Sorular

ZenCart Nedir?

Zen Cart gerçekten e-ticaret sanatıdır; ücretsiz, kullanıcı dostu, açık kaynaklı alışveriş sepeti yazılımı. E-ticaret web sitesi tasarım programı, e-ticaret web tasarımının farklı olabileceğini ve yapılması gerektiğini düşünen benzer düşünen mağaza sahipleri, programcılar, tasarımcılar ve danışmanlar tarafından geliştirilmektedir.

Ücretsiz ZenCart Hosting için herhangi bir gizli ücret var mı?

Türk Hosting, kitlelere ücretsiz web hosting hizmetleri sunmayı hedefliyor. Yeni başlayanlar, Küçük Firmalar öğrenciler için tasarlanmış web hosting, projesi üzerinde çalışmaya başlamak için.

Siteme ADS koyar mısınız?

Kesinlikle HAYIR! Bugün de yakın gelecekte de böyle bir niyetimiz yok..

Ücretsiz ZenCart Hosting'de nasıl yedek oluşturabilirim?

Firmamız manuel yedekleme seçeneği sunmaktadır ve bunu cPanel kontrol panelinde bulabilirsiniz. cPanel'i birincil kontrol paneli olarak sunuyoruz ve bu birinci sınıf bir kaynaktır.

Veritabanları oluşturabilir miyim?

Türk Hosting, özelliklerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran tamamen işlevsel kontrol paneli sağlar. 1 Adet veritabanları oluşturabilirsiniz, ancak yalnızca tek etki alanı için kullanılabilir. Binlerce insana kapılar açmak istediğimiz için ücretsiz ZenCart hosting hizmetine birden fazla alan adı ekleyemezsiniz.