Sistemimiz Yenilendi!

Bir hesabı sıfırlayın

Yeni bir başlangıç ​​yapmak için bir hesabı sıfırlayın veya yeniden yükleyin

 
Bazen, örneğin yeni bir komut dosyası yüklemeniz gerekiyorsa ve eski kodun tüm izlerini kaldırmak istiyorsanız, hesabınızı tamamen temizlemek ve temiz bir sayfa ile sıfırdan başlamak isteyebilirsiniz. Bazı web barındırma platformları, hesabı tamamen temizlemek için bir Hesap Sıfırlama veya Hesabı Yeniden Yükleme seçeneği sunar. Türk Hosting’nin böyle bir seçeneği yok. Ancak hesabınızı kendiniz temizleyebilirsiniz.

Hesabı manuel olarak temizleyin

Bir hesabı temizlemenin bir yöntemi, tüm içeriği manuel olarak kaldırmaktır. Bir hesabı temizlemek için aşağıdakileri yapmak isteyeceksiniz:
  1. Kontrol panelinizdeki Addon Domains, Parked Domains ve Subdomains menülerine gidin ve oradaki tüm domainleri silin.
  2. E-posta Hesaplarına, MySQL Veritabanlarına, İleticilere gidin ve oradaki her şeyi silin.
  3. Softaculous’a gidin, Yüklü Uygulamalar’a gidin ve listedeki her şeyi silin.
  4. Dosya yöneticisine gidin, htdocs dizinine gidin ve dizindeki her şeyi kaldırın. Bunu, her etki alanı klasöründeki htdocs dizini için de yapın.
Bu, içeriğin çoğunu hesabınızdan kaldırmalıdır. Etki alanı dizinleri gibi bazı içerikler, bu dizinler korumalı dosyalar içerdiğinden kalacaktır.

Yeni bir hesap oluştur

Temiz bir hesap almanın başka bir yöntemi de yeni bir hesap oluşturmaktır. Yeni, taze bir hesap almak için müşteri alanınızdan yeni bir barındırma hesabı oluşturmanız yeterlidir. Daha önce başka bir hesapta kullandığınız bir alan adını kullanmak istiyorsanız, önce onu eski hesaptan kaldırmanız gerekir. Alan adları aynı anda yalnızca bir hesapta barındırılabilir.   Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuzdaki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment