Sistemimiz Yenilendi!

Dosya/yükleme boyutu sınırı nedir?

Dosya/yükleme boyutu sınırı nedir?

Tüm Türk Hosting sunucularında dosya boyutu sınırı 10 MB’dir. Bunun bir dosya boyutu sınırı olduğunu ve bir yükleme sınırı olmadığını unutmamak önemlidir .
Fark ince ama önemlidir. PHP ayarları aracılığıyla bir yükleme sınırı ayarlanabilir, ancak bu sınır dosya sistemi düzeyinde uygulanır. Hiçbir PHP yapılandırması bu sınırı geçersiz kılamaz ve FTP veya dosya yöneticisi aracılığıyla yüklenen dosyalar için de geçerlidir.

Limit artırılabilir mi?

Hayır. Boyut sınırı sabittir ve hiçbir şekilde artırılamaz. Normal web sitesi dosyaları (komut dosyaları, resimler, HTML dosyaları vb.) için 10 MB fazlasıyla yeterlidir. Daha büyük bir komut dosyası, eklenti veya tema yüklemeniz gerekiyorsa, bunun üzerinde çalışabilirsiniz. Büyük dosyaların nasıl yükleneceğiyle ilgili bu makaleye bakın . Büyük, indirilebilir dosyalar veya video dosyaları yüklemek istiyorsanız, lütfen bunun için özel bir hizmet kullanın (örn. Video için YouTube veya indirilebilir dosyalar için Google Drive).  

Size bir tavsiyemiz var?

10 Mb Aşan Web Site dosyalarınızı part’lar haline bölerek 10mb+10mb ftp aracı ile yükleyebilirsiniz.
 

Bunların hiçbiri işe yaramazsa

Burada verilen ipuçlarından hiçbiri işe yaramazsa, lütfen forumlarımız’dan yardım istemekten çekinmeyin .
  Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuz’daki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment