Sistemimiz Yenilendi!

Hesabım askıya alındı

Hesabım askıya alındı, şimdi ne yapabilirim?

 
Muhtemelen bu makaleye bakıyorsunuz çünkü hesabınız kısa süre önce askıya alındı. Hesabınız askıya alınırsa, kontrol panelinize giriş yapamazsınız, FTP kullanamazsınız veya web sitenizi ziyaret edemezsiniz. Bundan sonra ne yapacağınızı bilmek istiyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey hesabınızın neden askıya alındığıdır. Üç farklı süspansiyon tipi vardır.

İstek veya hareketsizlik üzerine askıya alındı

Müşteri alanınızdaki Hesabı iptal seçeneğini kullandıysanız veya hesabınız 30 gün içinde herhangi bir ziyaretçi almadıysa, devre dışı bırakılacaktır. Hesabınızı yeniden etkinleştirmek istiyorsanız, çok kolay. Müşteri alanınıza giriş yapın, devre dışı bırakılan hesabın yanındaki Yönet’i ve Yeniden Etkinleştir düğmesini tıklayın. Devre dışı bırakılan hesapların bir süre sonra silindiğini unutmayın.

Günlük limitlere ulaştığı için askıya alındı

Belirli hesapların aşırı miktarda sunucu gücü kullanmasını ve diğer web sitelerini yavaşlatmasını (hatta yavaşlatmasını) önlemek için Türk Hosting’nin bir hesabın bir günde ne kadar işlem gücü, bellek, isabet vb. kullanabileceği konusunda sınırları vardır. Bu limitlerden birine ulaşırsanız hesabınız otomatik olarak 24 saat süreyle askıya alınır. Hangi limiti tetiklediğinizi, bu limitin ne anlama geldiğini ve kullanımınızı azaltmak için neler yapabileceğinizi öğrenmek için lütfen müşteri alanındaki hesabı kontrol edin . 24 saat sonra hesabınız otomatik olarak yeniden etkinleştirilecektir. Lütfen hesabınızın daha önce yeniden etkinleştirilmesini istemeyin, çünkü bunu kimse yapamaz. 24 saat sonra yeniden etkinleştirmenin tamamlanmasının yarım saat kadar sürebileceğini unutmayın. Web siteniz tam olarak 24:00:00’dan sonra tekrar çevrimiçi değilse lütfen destek talebi göndermeyin.

Kötüye kullanım nedeniyle askıya alındı

Sunucularımızın yasa dışı faaliyetler için kullanılmasını ve sunucularımızın aşırı yüklenmesini önlemek için Türk Hosting, olası kötüye kullanımı tespit etmek ve ortadan kaldırmak için çeşitli yöntemler kullanır. Kötüye kullanımı tespit etmek için hem manuel hem de otomatik yöntemler kullanılır. Hesabınızın güvende olduğunu düşünüyorsanız, hesabınızın personel tarafından kontrol edilmesini talep edebilirsiniz. Hesabınız güvenliyse, yeniden etkinleştirilecektir. Hesabınızın incelenmesini sağlamak için:
  1. Müşteri alanınıza giriş yapın.
  2. Destek Bileti Gönder yazan düğmeye tıklayın.
  3. Alan adınızı seçin, mesajınızı girin ve Bilet Gönder’e tıklayın.
Talebinizi gönderdikten sonra, personel hesabınızı inceler (genellikle birkaç saat içinde). Birden fazla hesap askıya alındıysa, lütfen yeniden etkinleştirmek istediğiniz her hesap için destek biletleri gönderin. Askıya alınan hesaplar 30 gün sonra otomatik olarak silinir. Türk Hosting, askıya alınmış hesapları bir süreliğine tutmak zorundadır. Hiçbir koşulda hesaplar daha önce silinmeyecektir. Lütfen hesabınızın silinmesi için destek talepleri göndermeyin, çünkü bunlar her zaman reddedilecektir.   Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuzdaki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment