Sistemimiz Yenilendi!

Hesabım için nereden destek alabilirim

Hesabım için nereden destek alabilirim

Türk Hosting, sunduğumuz hizmet hakkında sorularınız varsa veya web sitenizi çalışır duruma getirmek için yardıma ihtiyacınız varsa, sorunuzu sorabileceğiniz bir topluluk destek forumu sağlıyoruz . Bu forumda sorunuzu sorabilirsiniz, böylece personel ve diğer topluluk üyeleri size yardımcı olabilir. Ayrıca daha önce başkaları tarafından sorulmuş birçok soruyu da bulabilirsiniz. Bu nedenle, göndermeden önce forumda arama yaptığınızdan emin olun, çünkü sorunuz daha önce yanıtlanmıştır! Ancak Türk Hosting, herhangi bir ücretsiz barındırma hizmeti için e-posta desteği, telefon desteği, bilet desteği, sohbet desteği veya diğer bire bir destek sağlamaz.

Ücretsiz barındırma için neden destek yok?

Neden ücretsiz barındırma ile bire bir destek sağlamıyoruz? Ücretsiz hostingimizi kullanan insanları umursamıyoruz mu? Tam tersine! Size elimizden gelen en iyi ücretsiz barındırma deneyimini sunmak istiyoruz ve kişisel destek makul bir şekilde bunun bir parçası olamaz. Yüz binlerce web sitesini tamamen ücretsiz olarak barındırıyoruz. Hiçbir zaman, hiçbir ücretsiz barındırma kullanıcısından ödeme talep etmeyeceğiz. Ücretsiz hostingden elde ettiğimiz tek gelir, web sitemizdeki ve kontrol panelimizdeki reklamlardır. Bu bize harika bir barındırma oluşturmak için sınırlı bir bütçe veriyor. Bu bütçeyi, web sitenizin tamamını yönetmenize yardımcı olacak personeli işe almak için harcayabiliriz. Ancak bu, barındırma altyapımızı gerçekten inşa etmek için daha az para bırakacaktır. Bu, web sitenizin yavaş ve güvenilmez olacağı anlamına gelir, ancak bunun için özür dileyecek çok sayıda insan olacaktır. Biz böyle bir hizmet vermek istemiyoruz. Bunun yerine, altyapımızı en hızlı ve en güvenilir ücretsiz barındırma sistemi haline getirmek için her şeye yatırım yapmak istiyoruz. Bu, beceri seviyeniz ne olursa olsun, hızlı ve güvenilir bir web sitesine sahip olacağınız anlamına gelir.

Sorularım olursa nereye gitmeliyim?

Kontrol edilecek ilk yer, şu anda baktığınız bilgi tabanıdır. Sıkça sorulan birçok soru burada zaten cevaplandı. Cevabınızı bilgi tabanında bulamazsanız, lütfen topluluk forumumuza da bakın. Orada daha birçok soru cevaplandı. Sorunuz henüz yanıtlanmadıysa, lütfen forumda yeni bir tartışma açmaktan çekinmeyin! Hem Türk Hosting personeli hem de topluluk gönüllüleri size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Ama hesabım askıya alındı!

Hesabınız askıya alınırsa, daha fazla bilgi için lütfen müşteri alanını kontrol edin. Hesabınızın personel tarafından incelenmesi gerekiyorsa, oradan bir bilet gönderebilirsiniz. Lütfen askıya alınmanız hakkında soru sormak için forumu veya genel iletişim e-posta adresini kullanmayın. Sana yardım edemezler.

Ama web sitem kapalı!

Sunucu sorunları, kötü web sitesi yapılandırması, yazılım hataları ve hatta kendi bilgisayarınızdaki veya internet bağlantınızdaki bir soruna kadar web sitenizi görememenizin milyonlarca farklı nedeni vardır. Bu sorunların çoğu Türk Hosting personeli tarafından çözülemez. Tarayıcınızı düzeltemiyoruz ve bizde barındırabileceğiniz on binlerce farklı yazılım paketinin tamamında uzman değiliz. Web sitesi yöneticisi olarak, bu tür sorunları teşhis etmek ve düzeltmek sizin sorumluluğunuzdadır. Ve size en çok kimin yardım edebileceğini belirlemelisiniz. Barındırma tarafından yardım istiyorsanız , sorununuzu açıklayabileceğiniz topluluk forumlarında bir tartışma oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, barındırma ve kullandığınız yazılım hakkında daha fazla bilgi sahibi olan kişiler size yardımcı olabilir.

Ama sunucunuz kapalı!

Sunucu sorunlarını ciddiye alıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak, hangilerinin sunucu sorunu olup olmadığını belirlemek için çok sayıda sorun raporunu eleyemeyiz ve yüz binlerce insanı kişisel olarak bilgilendiremeyiz. Türk Hosting personeli , sistem genelinde herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için topluluk forumunu düzenli olarak ziyaret eder . Forumu kendiniz kontrol ettiğinizden emin olun, belki orada zaten güncellemeler yayınladık! Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuzdaki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment