Sistemimiz Yenilendi!

Neden hepsi ücretsiz? Amaç ne?

Neden hepsi ücretsiz? Amaç ne?

Merak ediyor olabilirsiniz, Türk Hosting neden tamamen ücretsiz? Gizli maliyet yok mu? Amaç ne? Türk Hosting ücretsizdir ve nedenini anlamak için bilmeniz gereken birkaç şey vardır.

Maliyetlerimiz düşük

Türk Hosting, iFastNet Premium tarafından desteklenmektedir. Son on yılda, iFastNet benzersiz bir bulut hosting çözümü geliştiriyor. Bununla, web sitelerini diğer hosting sağlayıcılarından daha hızlı ve hatta daha hızlı tutarken, geleneksel hosting yazılımıyla mümkün olandan sunucu başına çok daha fazla hesap hostingyı başarırlar. Bu çözüm sayesinde bireysel hesaplar için sunucu maliyetleri çok düşüktür. Ayrıca, yalnızca Türk Hosting ile topluluk desteği sağlıyoruz. Bu nedenle, tüm personelimiz hizmeti daha iyi hale getirmek için kullanılabilmesi için sık sorulan soruları yanıtlayacak pahalı bir destek ekibi tutmamız gerekmiyor. Bu nedenle maliyetlerimiz çok düşük.

Adil kullanım kısıtlamaları hesapları eşit tutar

Türk Hosting, hobi web siteleri ve test malzemeleri için harikadır. Hiçbir hesabın aşırı miktarda sunucu gücü kullanmamasını sağlamak için karmaşık web uygulamalarının veya yüksek trafikli sitelerin barındırılması desteklenmez. Bu kurallar, kullanımı adil tutmaya yardımcı olur ve birkaç büyük kullanıcının, kullanıcıların çoğu için ücretsiz hostingnın geçerliliğini tehlikeye atmamasını sağlar.

Yakın Web Sitemizde Reklamları kullanarak bunun için ödeme yapıyor olacağız

Kendi web sitemizde,  forumumuzda banner reklamlarımız bulundurmayı düşünüyoruz. hosting sisteminin bakımını yapan iFastNet, kendi reklamlarını da yükler (örneğin, kontrol panelindeki yükseltme teklifleri). İnanması güç gelebilir ama bu reklamlar masrafları karşılamaya yetiyor. Web sitenizde reklamları zorlamıyoruz. Maliyetler, bu günlerde, kullanıcı web sitelerinde reklamları zorlamaya gerek kalmayacak kadar düşük. Tüm iyi ücretsiz hosting sağlayıcıları sitenize reklam koymaz. Bu nedenle, Türk Hosting’i desteklemek istiyorsanız, lütfen sitelerimizde  reklam engelleyicinizi devre dışı bıraktığınızdan emin olun, çünkü bu gerçekten hizmetin ücretsiz kalmasına yardımcı olur. Türk Hosting, kendi web sitemizdeki reklamları kullanmak için tamamen ödenir. Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuzdaki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment