Sistemimiz Yenilendi!

Silinen bir hesap kurtarılabilir mi?

Türk Hosting, bir süreliğine askıya alınmış veya devre dışı bırakılmış hesapları otomatik olarak siler. Hesaplar, kendiniz talep ettiğiniz için veya kötüye kullanım nedeniyle hareketsizlik nedeniyle devre dışı bırakılabilir.

Hesabınız silindi mi?

Hesabınızın silinebileceğini düşünüyorsanız, lütfen önce müşteri alanınızı kontrol edin. Hesabınız orada listeleniyorsa, etkin veya askıya alınmışsa silinmez. Hesabınız askıya alınırsa, hesabınızdan hiçbir veri silinmemiştir. Bu gibi durumlarda hesabınızı yeniden etkinleştirebilir veya yedeklenmesini isteyebilirsiniz. Hesabınız artık müşteri alanında listelenmiyorsa, bu, hesabın tamamen silindiği ve kurtarılamayacağı anlamına gelir.

Hesap silindiyse dosyalarımı yine de alabilir miyim?

Bir hesap silindiğinde, sunuculardan tamamen kaldırılır. Bu, tüm dosyaların, veritabanlarının, ayarların ve diğer içeriğin tamamen silindiği anlamına gelir. Hesaba daha önce atanan tüm alan adları serbest bırakılır ve diğer hesaplara eklenebilir hale gelir. Ücretsiz alt alanlar için bu, herkesin alt alan adını kendi barındırma hesaplarında kullanabileceği anlamına gelir. Dolayısıyla bir hesap silindiğinde, yeniden etkinleştirilebilecek veya kurtarılabilecek hiçbir şey yoktur. Tüm içerik tamamen silinir ve alan adları başkaları tarafından alınabilir. Lütfen hesabınızın geri yüklenmesi konusunda destek ile iletişime geçmeyin. Hesabınız silinirse, gitti ve sizin için yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Silindi mi yoksa devre dışı mı bırakıldı/askıya alındı?

Silinmiş veya yalnızca devre dışı bırakılmış veya askıya alınmış bir hesap arasındaki farkı not ettiğinizden emin olun . Bir hesap devre dışı bırakılırsa veya askıya alınırsa, müşteri alanında durumun ne olduğuna ilişkin bir açıklama ile birlikte görürsünüz. Bu durumlarda hiçbir veri silinmez ve müşteri alanında hesabın nasıl geri yüklenebileceğine ilişkin bilgiler bulunur. Hesap silinirse, müşteri alanında artık görünmez. Bir hesap kaybolduysa (özellikle daha önce askıya alınmışsa), büyük olasılıkla silinir ve kurtarılamaz. Türk Hosting bir web sitesi hosting hizmeti sunar. hosting hizmetinde çalışan bir web sitesi oluşturmak sizin sorumluluğunuzdadır. Web sitenizle ilgili yardım istiyorsanız, sorunuzu diğer kullanıcılarımız ve destek personelin size yardımcı olabileceği Topluluk Forumumuzdaki Hosting Desteği kategorisine sorabilirsiniz.
blank
Written by

Leave a comment